Ücretsiz Telefon Dinleme Programı
Ücretsiz Telefon Dinleme Programı

Ücretsiz Telefon Dinleme Programı

Telefonların son hız yaygınlaşması ve gelişmesi yanında birçok sorunu da beraberinde getirmiştir. Büyük küçük demeden herkesi saran bu teknoloji insanlar üzerinde radyasyon, bağımlılık gibi istenmeyen sorunlara yol açan özellikler göstermektedir. Özellikle çocukların küçük yaşta bu teknolojik aletlerle tanışması, ebeveynlerin çocuklarını takip etmeleri ve bazı yerlerde kısıtlama koymaları zorunlu hale gelmiştir. Tabi bunları yaparken çocukları takip etmeleri de gerekmektedir. Ancak çocukları her an göz önünde bulunduramayacakları için ek bir yardıma ihtiyaç duyulmaktadır. İşte bu ihtiyacınızı ücretsiz telefon dinleme programı ile giderebilirsiniz. Ücretsiz telefon dinleme programı ile çocuklarla beraber tanıdığınız, bildiğiniz herkesin telefonunu dinleyebilir, kontrol altına alabilirsiniz. Üstelik bu kadar işlemi yapmak için üstün teknik bilgilere de ihtiyaç yoktur. Yaklaşık 2-3 dakikalık bir kurulum sonrası basite indirgenmiş bir kullanım ile telefon dinleme programını kullanmaya başlayabilirsiniz. Birbirinden farklı birçok özelliği içerisinde barındıran bu casus yazılım sayesinde eşinizin sizi aldatıp aldatmadığını, çocuğunuzun tehlikeli olduğunu düşündüğünüz kişilerle arkadaşlık veya bir yakınlık kurup kurmadığını, bakıma muhtaç anne ve babanız gibi büyüklerinizin her hareketini ve işyerinizde çalışan herkesin işyeri veya maaşları hakkında ne düşündüğünü öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu programı kurmak için istediğiniz kişinin telefonunu birkaç dakikalığına elinize almanız yeterlidir. Programı telefona kurduktan sonra telefonun fabrika ayarlarına döndürülmesi veya telefonun tamamen bozulması gibi planda olmayan durumlar dışında, telefon internete bağlı olduğu her zaman telefonu dinleyebilirsiniz. Telefona bu casus telefon yazılımını kurmak için telefonun marka ve modelini bilmeniz ve telefonun android işletim sistemine sahip olması yeterlidir.

Ücretsiz Telefon Dinleme Programı İle İçinizde Şüphe Kalmasın

Telefon dinleme yazılımını telefonda yapılan görüşme esnasında telefonu dinlemek, ses kayıtlarını dinlemek, galerideki video, fotoğraf arşivlerini görüntülemek veya telefona SMS üzerinden gelen tüm mesajları görmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca Whatsap, Line, Hike, Hangout, Skype gibi mesajlaşma ve haberleşme programları aracılığıyla atılan veya alının tüm mesajları ve yapılan görüşmeleri kaydetmek mümkündür. Facebook, Instagram, Twitter gibi popüler sosyal medya araçları üzerinden de yapılan bütün işlemleri görebilmek, ücretsiz telefon dinleme programının sunduğu özelliklerden sadece biri. Bunların dışında casus fotoğraf kaydı da yapabilirsiniz. Bu özellik sayesinde telefon nerede olursa olsun anlık olarak fotoğraf çekip kaydedebilirsiniz. Kaydettiğiniz fotoğrafı daha sonrasında kendi telefonunuza aktarabilir ve inceleme yapabilirsiniz. Bu casus yazılımın sunduğu başka bir özellik ise GPS aygıtı ile konum öğrenme özelliğidir. GPS aygıtı sayesinde istediğiniz kişinin, telefonu üzerinden konumunu ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda telefonun internete bağlı olduğu her an ortamın sesini dinleyebilir ve o sesi kaydedebilirsiniz.

Bu casus yazılımı hangi amaçla ve nerede kullanırsınız bu tamamen size kalmış. Ancak bu program sayesinde kafanızda hiçbir soru işareti kalmayacağından emin olabilirsiniz.