Casus Telefon
Casus Telefon Dinleme Cihazı

Dinleme Cihazı

Teknoloji her alanda hayatımıza girmiş bir gelişimdir. Bu gelişimin getirdiği birçok cihaz vardır. Bu cihazlar haberleşmeden eğlenceye birçok alanda bize yardımcı olan etmenlerdir. Bu cihazların başında ise akıllı telefonlar gelmektedir. Akıllı telefonlar insanların büyük kısmının kullandığı bir iletişim aracıdır. Her ne kadar iletişim aracı dense de akıllı telefonlar birçok işe yarayabilmektedir. Bunlar oyun oynama, arama yapma, mesajlaşma, müzik dinleme gibi işlemlerdir. Ancak her ne kadar akıllı telefonlar hayatımızı güzelleştiriyor olsa da getirdiği olumsuz etmenler de vardır. Bu etmenleri olumsuz yapan şeyler tehlike ve yalan gibi unsurlardır. Teknolojinin gelişmesiyle insan ilişkilerinde sorunlar artmıştır. Bunların başında yalan gibi nedenler gelmektedir. Ancak bu kadar olumsuzluğu ortadan kaldıracak şeyler de bu akıllı telefonlar ile beraber hayatımıza yerleşmiştir. Bunlardan biri dinleme cihazlarıdır. Dinleme cihazları sayesinde birçok gerçeği öğrenebilir ve bu gerçekleri gün yüzüne çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda bu casus yazılım ile istediğiniz kişinin telefonundaki bütün dosyaları görebilir ve arşivleyebilirsiniz. Birçok işlem yapabilir ve uygulamanın içerdiği bütün özellikleri kullanabilirsiniz.  Ancak bu cihaz sadece Android işletim sistemine sahip telefonlarda çalışmaktadır.

Dinleme Cihazı Ne İşe Yarar? Nerelerde Kullanılabilir?

Dinleme cihazı bir casus telefon yazılımıdır. Bu yazılımla istediğiniz kişiyi telefonu üzerinden her an takip edebilirsiniz. Bunu yapmak için takip etmek istediğiniz kişinin telefonunu 2-3 dakikalığına elinize almanız yeterlidir. Telefona yükleyeceğiniz bu casus yazılımı kullanmak da çok kolaydır. Uygulama oldukça basite indirgenmiştir. Bu da üstün teknik bilgilere ihtiyaç duyulmadan programın kullanılabileceği anlamına gelmektedir.

Dinleme cihazı size birçok özellik sunmaktadır. Bu özellikler ile konum öğrenebilir, fotoğraf kaydı yapabilir ve telefon üzerinden dosya aktarabilirsiniz. Konum öğrenme işlemini GPS aygıtı ile konum öğrenme özelliği aracılığıyla yapabilirsiniz. Bu özellik sayesinde istediğiniz kişinin konumunu ayrıntılı bir biçimde öğrenebilir ve takip edebilirsiniz. Ayrıca bu casus yazılım cihazın yüklü olduğu telefondan anında fotoğraf çekebilir ve bunu sizin telefonunuza aktarabilir. Bu sayede hedefinizin bulunduğu ortamı görebilir ve ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Dinleme cihazının sunduğu bir diğer özellik ise rehbere erişimdir. Rehbere erişim sayesinde kişinin hangi numarayı hangi isimle kaydettiğini ve o numarayla yaptığı görüşmeleri kaydedebilirsiniz. Dinleme cihazı sadece bu kadarla sınırlı kalmayıp Whatsapp, Skype, Viber, Hike, Hangout gibi popüler mesajlaşma uygulamaları üzerinden atılan bütün mesajları da size sunmaktadır. Yani kısacası bütün sosyal medyayı kontrol altına alabilirsiniz. Bunun için telefonun sadece internete bağlı olması yeterlidir.

Dinleme cihazı size bir demo sürümü de sunmaktadır. Bu sürüm 24 saatlik bir deneme sürümü içerir. Bu sayede programı kullanıp özelliklerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca programı satın alırsanız demo sürümü üzerinden uygulama kullanımına devam edebilirsiniz.