Telefon Dinleme Programları
Telefon Dinleme Programları

Telefon Dinleme Programları

Akıllı telefonlar günümüzde çok fazla yaygınlaşmış ve insanların vazgeçilmezi haline gelmiştir. Bu cihazlar üzerinde yapılabilecek sınırsız aktivite ve haberleşme yöntemi vardır. Durum böyle olunca akıllı telefonlar insanların tamamen ilgi odağı olmuş ve kullanımı günden güne artan bir cihaz haline gelmiştir. Tabi akıllı telefonların yaygın kullanımı yanında sorunlar da getirmiştir. Bu sorunlar aile ve arkadaşlık ilişkilerini sarsarak güvensizliğe neden olmaktadır. Bunun sonucu olarak da telefon dinleme programları piyasaya sunulmuştur. Bu programı istediğiniz kişinin telefonunda kullanabilirsiniz. Kullanılacak telefonun marka ve modelini bilmeniz yeterlidir.

Telefon Dinleme Programları Nasıl Kullanılır?

Telefon dinleme programları istediğiniz kişinin telefonundaki fotoğraflarını, videolarını, ses kayıtlarını ve diğer bütün bilgilerini ele geçirmeye yarayan bir programdır. Bu program sayesinde GPS aygıtı ile konum öğrenme, anlık casus fotoğraf çekip kaydetme, kişinin galerisine erişip bütün video ve fotoğraf arşivini görebilme, ses kayıtlarını dinleme gibi özellikleri kullanabilirsiniz. Ayrıca telefon dinleme cihazı ile kişinin rehberine erişebilir, hangi numarayı hangi isimle kaydetmiş ve o numarayla ne zaman, ne sıklıkla görüşme yapmış görebilir, bu görüşmeleri kaydedebilirsiniz. Casus ses kaydı özelliği ile de ortamda konuşulan herkesi ve her şeyi duyabilirsiniz. Telefon dinleme programları ile aynı zamanda Whatsapp, Viber, Line, Hike, Skype gibi dünyaca sevilen mesajlaşma ve haberleşme uygulamaları üzerinden yapılan görüşmeleri ve atılan mesajları görebilir ve kaydedip kendi telefonunuza aktarabilirsiniz. Bunların dışında Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya mecraları üzerinden atılan veya gelen bütün mesajları görmek de mümkün. Telefon dinleme programları sayesinde bunları yaparken demo sürümünü denemek de mümkün. 24 Saatlik deneme süresinden sonra programı beğenirseniz uygun bir fiyatla ücretli sürüme geçiş yapabilir ve telefon denetlemeye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.  Ayrıca bu program telefonun fabrika ayarlarına dönmesi veya telefonun bozulması gibi olağanüstü durumlar dışında devre dışı bırakılamaz. Bu sayede telefon dinleme programları ile telefon kapalıyken de telefona erişim sağlayabilir ve işinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Telefon dinleme cihazı sevgilinizin veya eşinizin sizi aldatıp aldatmadığını öğrenmek, çocuğunuzun hayatında tehlikeli olduğunu düşündüğünüz ve istemediğiniz kişilerin çocuğunuzla bir iletişimi olup olmadığını kontrol etmek , işyerinizde herhangi bir çalışanın maaşları veya sizin hakkınızda düşüncelerini öğrenmek ve iş üzerindeki verimini denetlemek , bakmakla sorumlu olduğunuz anne ve babanız gibi büyüklerinizin her hareketinden haberdar olmak veya istediğiniz kişinin konumunu öğrenmek gibi nedenlerden dolayı kullanılabilir. Tabi bu casus yazılımı nerede ve ne zaman kullanacağınız size kalmış. Ancak telefon dinleme programını kullandıktan sonra kafanızdaki bütün soruların cevabını bulmuş olacağınızdan emin olabilirsiniz.