Monitor Minor
Monitor Minor

Monitor Minor

Monitor Minor telefon dinleme programı son yıllarda oldukça yaygınlaşmıştır. Birçok kişi tarafından kullanılıp tatmin edici bulunduğu için de bu özelliği devam etmektedir. Ayrıca masrafsız bir çözüm olduğu için her geçen gün yeni kullanıcılar kazanmakta olan bir hizmettir. Telefon dinleme programları her geçen gün ilerleyen teknolojiyle birlikte hayatımıza giren bir yazılımdır. Bu programlar hem ucuza hizmet vermektedir, hem de kaliteli bir işlemdir. Üstelik bu yazılım basite indirgenmiştir. Böylece herhangi bir teknik bilgiye sahip olmadan da kurulup kullanılabilen bir programdır. Kurmak için yaklaşık 2-3 dakika sizin için yeterli olacaktır.

Monitor Minor ile Neler Yapılabilir?

Monitor Minor ile telefon görüşmelerini dinleyebilir ve o görüşmeyi kaydedebilirsiniz. Ayrıca bu programda fotoğraf kaydetme özelliği de bulunmaktadır. Yani istediğiniz zaman casus yazılım sayesinde telefonun kamerasını alıp fotoğraf çekebilir ve onu kaydedebilirsiniz. Telefon kapalı olsa bile telefonun bulunduğu ortamda konuşulanları duyabilir ve onları kaydedebilirsiniz. Bu sayede dinlemek istediğiniz kişinin nerede kimlerle ve ne konuştuğunu duyabilirsiniz. Rehbere de ulaşım mümkündür. Rehber ulaşımı sayesinde hangi numaranın hangi isimle kaydedildiğini ve o numarayla neler konuşulduğunu da öğrenebilirsiniz. Bunların dışında WhatsApp, Viber, Hike, Line, Skype gibi mesajlaşma ve haberleşme platformlarında yapılan görüşmeleri ve bütün mesajlaşmaları görebilirsiniz. Bu platorm dışında da dünyaca sevilen sosyal medya mecralarından Facebook, Instagram, Twitter ve daha nicesinde yazılan ve paylaşılan her şeyden haberdar olabilir ve her şeyi denetim altına alabilirsiniz. Bunlar gibi internet üzerinden kullanılabilen uygulamalar dışında SMS aracılığıyla yapılan mesajlaşmalarda da öğrenmek istediklerinizi öğrenebilirsiniz. Bunlar yetmediği gibi GPS aygıtı üzerinden cadde, sokak, mahalle gibi ayrıntılarla konum öğrenmek de mümkündür. Bunları yaparken satın almadan önce denemek isteyebilirsiniz. Bunun için programda deneme sürümü de mevcuttur. 24 Saatlik deneme süresi sonucunda isterseniz ücretli lisansı satın alabilir ve yazılımı kullanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Monitor Minor sayesinde istediğiniz her alanda ve birçok farklı nedenden dolayı kullanabilirsiniz. Çocuğunuzun hayatında istemediğiniz ve tehlikeli olduğunu düşündüğünüz biri varsa o kişinin çocuğunuzla kurduğu iletişimini öğrenebilir, iş yerindeki çalışanlarınızın işleri veya maaşları hakkında düşüncelerini, iş üzerindeki verimini denetleyebilir, arkadaşlarınızın size karşı hâl ve tavırlarının değiştiğini ve sizin hakkınızda olumlu veya olumsuz düşünceleri ondan habersiz bir şekilde öğrenebilir, eşinizin veya sevgilinizin sizi aldatıp aldatmadığını veya herhangi bir yakınınızın sizin arkanızdan iş çevirip çevirmediğini risksiz bir biçimde gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca bakmakla sorumlu olduğunuz anne ve babanız gibi büyüklerinizin yaptığı her hareketten haberdar olabilirsiniz. Böylece siz mesleğiniz ile veya yaptığınız uğraşla ilgilenirken aynı zamanda aile bireylerinize de zaman ayırmış olabilirsiniz. Tabi hangi sebepten dolayı yaptığınız size kalmıştır ancak günün sonunda kafanızdaki tüm soru işaretlerini gidermek sizi rahatlatacaktır.