Telefon İzleme
Telefon İzleme

Telefon İzleme

Telefonum dinleniyor mu sorusu artık pek çok kişinin merak ettiği bir şeydir çünkü telefon dinleme programı geliştirilmiştir ve doğru cevaplanmadığına inanılan soruların cevabını alabilmek için çok fazla kişi tarafından kullanılmaktadır. Takip edilmek istenen telefonu sadece üç dakika elinize alabilmeniz yeterli olmaktadır yüklemek için kullanılan android telefon olması ve elbette ekran kilidinin açık olması gerekmektedir. Bundan sonra sadece üç adımda kurulacak bu program telefonda olduğunun anlaşılmaması için kendini gizleyecektir. Sadece sizin bileceğiniz bu program istediğiniz bütün bilgileri elde etmenizi sağlayacaktır.

Telefon Takip Programı

Kimler telefon takip programı kullanıyor diye sorulduğunda bu soruya ilk verilecek cevap elbette aldatıldığından şüphelenen eşler ve sevgililer olacaktır. Bu kişilerin dışında çocuğunu korumak isteyen anne, babalar kullanmaktadır. Demans ya da Alzheimer hastalığının etkisinde olan anne ya da babası olan kişiler onların kaybolmasından endişe ettikleri için bu programı kullanmaktadırlar. Bu casus yazılım sadece özel hayat için kullanılmamakta iş verenler elemanlarının mesai saatlerinde neler yaptığını öğrenmek içinde kullanmaktadırlar. Görüldüğü gibi çok faydalı bir program olarak pek çok kişinin merak ettiği soruların cevabını bulmasını ve yaşadığı endişelerin bir son bulmasını sağlamaktadır.

Casus Telefon

Casus telefon ile alınabilecek bilgiler ile sizin isteğinize bağlıdır yani isterseniz ortam dinleme, telefon dinleme, telefon rehberine ulaşma, telefon sahibinin gittiği yerlerin adres bilgileri, ses ve video kaydı yapılması, belli aralıklar ile resim çekilmesi, e-posta adresinin kontrolü.  SMS kontrolü, telefon ile çekilen ya da telefona gelen, giden resimlerin görülmesi, facebook gibi sosyal medya hesaplarının kontrol edilmesi yapılabilir. Bu şekilde elde edeceğiniz bililer ile eşinizin aslında sandığınız gibi iri olmadığını öğrenebilir ya da kuşkularınızın boşa çıkması ile memnun olabilirsiniz.