Telefon Dinleme Cihazı
Telefon Dinleme Cihazı

Telefon Dinleme Cihazı

Günümüzde telefon kullanımı oldukça artmıştır. Öyle ki telefon kullanımı küçük yaşlara kadar inmiştir. Bu aletin kullanımının yaygınlaşması ile beraber bazı sorunlar günümüzde ön plana çıkmıştır. Bu sorunlar özel hayatınızı, aile yaşantınızı, arkadaş çevrenizi, iş hayatınızı ve daha birçok şeyi olumsuz yönde etkileyebilir. Durum böyle olunca alınması gerek bazı önlemler, yaptırımlar ve denetlemeler ortaya çıkmaktadır. İşte burada telefon dinleme cihazı devreye girmektedir.

Telefon dinleme cihazı ile birçok şeyi masrafsız ve fark edilmesi imkansız bir biçimde kontrol altına alabilirsiniz. Çocuğunuzun yaşantısında tehlikeli insanlar olup olmadığını, eşinizin sizi aldatıp aldatmadığını, iş yerinizde çalışan insanların iş esnasında neler yaptığını veya işi hakkında neler düşündüğünü öğrenebilir, bakıma muhtaç olan ve her an yanınızda olması gereken büyüklerinizi veya şühelendiğiniz herhangi bir olayı bu sayede kontrol altına alıp denetleyebilir ve içinizi rahatlatabilirsiniz. Bunu yapmak için de ayrı bir uğraşa gerek de yoktur.

Akıllı telefonunuzu bir telefon dinleme cihazı haline getirmek için yapmanız gereken şey akıllı telefonununuzun marka ve modeline uygun casus yazılımı telefona kurup birkaç ayarlama yapmanızdır. Bu işlem en fazla 3-4 dakika kadar sürmektedir ve gayet basittir. Bu sayede denetlemek ve takip etmek istediğiniz kişiyi telefonu fabrika ayarlarına döndürme veya telefonun bozulması gibi olağanüstü durumlar dışında istediğiniz kadar dinleyebilirsiniz. Telefon dinleme programı, Android işletim sistemini kullanan tüm telefonlarda sorunsuz olarak çalışır. Telefon sahibi tarafından hiçbir şekilde fark edilmez. Bu sayede kimsede şüphe uyandırmadan dilediğiniz gibi bir takip yapabilir, önleminizi alabilir ya da olaylara müdahalede bulunabilirsiniz.

Telefon Dinleme Programı Nerelerde Kullanılabilir?

Telefon dinleme programı ile yapabileceğiniz birçok şey vardır. İstediğiniz kişinin telefonunu dinleme, yapılan görüşmeleri kaydetme, GPS aygıtı sayesinde konum öğrenme ve takip etme bunlardan sadece birkaçıdır. Bunların haricinde ise telefon dinleme cihazı olarak kullanabileceğiniz bu casus yazılım ile hangi telefon numarasının telefona hangi isimle kaydedildiğini öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda facebook, instagram, twitter ve diğer sevilen sosyal mecralardan atılan veya alınan bütün mesajları ele geçirebilir ve okuyabilirsiniz. Ayrıca bu sosyal medya araçları dışında kullanılan WhatsApp, Skype, Viber ve Line gibi daha birçok mesajlaşma uygulamasını da denetleyebilir, bu uygulamalardan gönderilen mesajları veya yapılan görüşmeleri de görebilirsiniz.

Telefon dinleme programını hangi amaçla nasıl kullanacağınız tamamen size kalmış. Şüphelendiğiniz herhangi bir durum, düzeltilmesini istediğiniz sorunlar ve daha nicesini bu program sayesinde halledebilir ve kafanızdaki tüm soru işaretlerini bu program sayesinde giderebilirsiniz. Programı kullanabilmek için önce görmek isteyebilirsiniz. Bunun için de 24 saatlik ücretsiz deneme sürümü mevcuttur. Demo kurulumu yaparak 24 saat boyunca programı deneyebilir, özelliklerini görebilir; ardından istediğiniz lisans paketini satın alarak kullanıma aynı kurulum üzerinden devam edebilirsiniz.