Telefon Dinleme
Telefon Dinleme

Telefon Dinleme

Telefon dinleme işlemi son zamanlarda yaygınlaşmış ve kullanımı kolaylaştırılmış bir hizmettir. Bu hizmet birçok sebepten kullanılabilir. Bunu yapabilmek birkaç küçük dokunuş yeterlidir. Yapmanız gerek tek şey bir telefon takip programı satın almak olacaktır. Bu programlar sadece akıllı telefonlar üzerinde çalışmaktadır. Ayrıca çalışırken farkedilmesi imkansız olup devredışı kalma durumu ise sadece telefonun bozulması veya telefonun fabrika ayarlarına döndürülmesi sonucu ortaya çıkan bir durumdur. Bu sayede risk taşımayan bir faktör olarak karşımıza çıkmaktadır.

Telefon dinleme cihazlarını kullanırken üstün teknik bilgilere sahip olmanıza gerek yoktur. Kullanımı kolaydır ve programlar basite indirgenmiştir. Öyle ki bu programı birkaç aşamada kurduktan sonra 7 gün 24 saat istediğiniz telefonu dinleyebilir, denetleyebilir ve o telefona olan biten neredeyse her şeyden haberdar olabilirsiniz.

Telefon Dinleme Cihazları

Telefon dinleme yazılımı üzerinden birçok işlem yapabilirsiniz. Casus yazılımın yüklü olduğu telefonun rehberinden tutup mesajlaşmalarına kadar görebilirsiniz. Hangi numaranın hangi isimle kaydedildiğini ve o numarayla yapılan görüşmeleri takip edebilirsiniz. Ayrıca bu casus yazılım fotoğraf kaydetme özelliğine de sahiptir. Telefonun galerisine, ses kayıtları bölümüne ve dosyalarına erişim oldukça basittir. Sadece bu kadarla sınırlı olmayıp WhatsApp, Viber, Hike, Line, Skype gibi mesajlaşma ve görüşme mecralarında yapılan görüşmeleri ve atılan mesajların denetimini  telefon dinleme cihazları sayesinde elinize alabilirsiniz. Bu program sayesinde telefona olan standart donanımlı mikrofonu siz de kullanabilirsiniz. Ayrıca anlık olarak yapılan görüşmeleri dinleyebilir, GPS aygıtı sayesinde telefon sahibinin konumunu cadde, sokak, mahalle gibi ayrıntılarıyla öğrenebilir ve takibe de alabilirsiniz. Tabi bu kadar şey yapmadan önce bir denemek isterseniz sizin için hazırlanan 24 saatlik ücretsiz bir deneme sürümü mevcuttur. Bu deneme sürümünü kurarak 24 saat boyunca hedef telefonu dinleyebilir veya denetleyebilirsiniz. Bunları yaparken de programın içindeki özellikleri deneyebilirsiniz. Memnun kalırsanız istediğiniz lisans paketini uygun fiyata satın alarak kullanıma aynı kurulum üzerinden devam edebilirsiniz.

Telefon dinleme programları sayesinde istediğiniz her alanda ve birçok farklı nedenden dolayı kullanabilirsiniz. Çocuğunuzun hayatında istemediğiniz ve tehlikeli olduğunu düşündüğünüz biri varsa o kişinin çocuğunuzla kurduğu iletişimini öğrenebilir, iş yerindeki çalışanlarınızın işleri veya maaşları hakkında düşüncelerini, iş üzerindeki verimini denetleyebilir, arkadaşlarınızın size karşı hâl ve tavırlarının değiştiğini ve sizin hakkınızda olumlu veya olumsuz düşünceleri ondan habersiz bir şekilde öğrenebilir, eşinizin veya sevgilinizin sizi aldatıp aldatmadığını veya herhangi bir yakınınızın sizin arkanızdan iş çevirip çevirmediğini risksiz bir biçimde gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca bakmakla sorumlu olduğunuz anne ve babanız gibi büyüklerinizin yaptığı her hareketten haberdar olabilirsiniz. Böylece siz mesleğiniz ile veya yaptığınız uğraşla ilgilenirken aynı zamanda aile bireylerinize de zaman ayırmış olursunuz. Tabi bunları hangi amaçla ve ne için yaptığınız size kalmış bir durumdur. Ancak günün  sonunda kullandığınız bu telefon takip programı sayesinde içiniz rahat edecek ve kafanızdaki bütün soru işaretlerini gidermiş olacaksınız.