Casus Telefon
Casus Telefon

Casus Telefon Dinleme

Hayatınızda olan kişinin cep telefonuna erişmenin artık imkansız olmadığını söylesek bize inanır mısınız? Artık inanın. Çünkü şirketimiz tarafından geliştirilen casus yazılımı sayesinde artık bütün telefonlar sizler için birer dinleme cihazı görevi görecek. Sevgilinizin sizi aldatıp aldatmadığını, eşinizin kimlerle konuştuğunu, çocuklarınızın kimlerle arkadaşlık edip nasıl muhabbetler içerisine girdiğini sizlere en doğru yoldan aktaracak olan uygulamamız karşınızda.

Casus yazılımı ile birlikte artık hayatınızdan şüpheleri ortadan kaldırıyoruz. Takip ettiğiniz kişiye ait bütün bilgiler artık bir uygulama kadar uzağınızda olacak. WhatsApp yazışmaları, Facetime görüşmeleri, sesli telefon aramaları ve kısa mesaj geçmişi ve internet tarayıcısından internette neler arattığına dair bütün bilgilere bu yazılım aracılığı ile ulaşabileceksiniz.

Casus Telefon Özellikleri

Android işletim sistemine sahip bütün cep telefonlarında sorunsuz olarak çalışabilen casus yazılımı ile telefon dinlemek artık bir lüks olmaktan çıkacak ve sizin için bir alışkanlığa dönüşecek. Bütün bu işlemler için ilk yapmanız gereken şey bizlere ulaşarak programı satın almak. Satın aldıktan sonra takip etmek istediğiniz kişinin telefonu ile kendi cep telefonunuz arasında bir eşleşme yapmanız gerekecektir. Bu eşleşme casus telefon dinleme için iki telefon arasında sanal bir bağ kuracaktır. Böylece artık karşınızdaki kişinin Facebook’taki mesajlarını, WhatsApp’taki yazışmalarını ve sesli telefon görüşmelerini görebilecek ve kayıt altına alabileceksiniz.

3 Dakika İçerisinde Tam Kurulum

Piyasada bulunan birçok telefon modeli ile birebir olarak uyumlu çalışan casus telefon dinleme programına ulaşmak için sayfa üzerinde bulunan telefon numaralarından bizlere ulaşarak satın alma işlemini gerçekleştirebilir ve hemen telefonunu dinlemek istediğiniz kişi ile senkron sağlayabilirsiniz. İnternet ortamında telefon dinleme adı altında satılan bazı programlardan farklı olarak şirketimizin kendi yazılımcıları tarafından üretilen casus telefon dinleme programında herhangi bir fiziksel ve yazılımsal sorun yaşamayacağınızı garanti altına alıyoruz. Programı kullanırken karşı tarafı dinlemekten yana yaşadığınız bütün problemlerde müşteri hizmetleri servisimiz sizinle irtibat halinde olacaklar ve casus yazılımı konusunda her türlü desteği sizlere vereceklerdir. Hemen vakit kaybetmeden telefon dinleme uygulaması olan casus yazılımını satın alın.