Telefon Takip Etme
Telefon Takip Etme

Telefon Takip Etme

Casus yazılım eşlerin birbirini aldatıp aldatmadığını öğrenmede, iş yerindeki düşünceleri ve verimi denetlemede, sürekli yardıma ihtiyacı olan ve bakmakla yükümlü olunan anne ve baba gibi büyüklerin yaptığı her hareketten haberdar olma, kişinin çocuğunun daha iyi bir çevre edinmesi için yapılan kısıtlamalarda gibi nedenlerden dolayı kullanımı büyük oranda artmış ve artmaya devam eden bir yazılımdır. Casus yazılım içinde telefon takip etme, telefon dinleme programı, telefon dinleme yazılımı, telefon kontrolünü ele alma, telefon dinleme, gibi program ve bir takım yazılımları da içinde bulunduran kapsamlı bir yazılımdır. Bu yazılım kurmak ve kullanmak da çok kolaydır. Yaklaşık 2-3 dakika süren bir kurulumun ardından 7 gün 24 saat kullanabilirsiniz. Ayrıca telefon takip etme programının çalışması için telefonun internete bağlı olması yeterlidir. Bu casus yazılımın iptal olması durumu sadece telefonun fabrika ayarlarına döndürülmesi ve telefonun bozulması gibi olağanüstü durumlarda söz konusudur. Bu olaylar dışında dilediğiniz telefonu dilediğiniz kadar inceleyebilir ve bilgileri görebilirsiniz. Ayrıca telefon takip etme programı ile demo sürümünü de kullanabilirsiniz. Bu sürüm 24 saatlik bir kullanım süresi sunmaktadır. Bu süre içerisinde programı inceleyip özelliklerini keşfedebilirsiniz. Eğer programı beğenirseniz ücretli sürümünü satın alıp telefon kontrolüne kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Telefon Takip Etme Hangi Alanlarda Ve Ne İçin Kullanılır?

Telefon takip etme programını Whatsapp, Viber, Line, Hike, Skype gibi popüler mesajlaşma ve haberleşme uygulamaları üzerinde kullanabilirsiniz. Bu uygulamalardaki bütün mesajlaşmaları, görüşmeleri, ses kayıtlarını ve diğer dosyaları görebilir, kaydedebilirsiniz. Aynı zamanda Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya mecralarında da bütün atılan ve alınan mesajları, ekran görüntülerini kaydedebilirsiniz. Telefon takip yazılımı ile istenilen kişinin rehberine de erişim mümkün. Kişinin rehberinde hangi numaralar var ve bu numaralar hangi isimle kaydedilmiş öğrenebilir, aynı zamanda bu numaralarla yapılan görüşmeleri ve görüşmelerin sıklığını görebilirsiniz. Casus yazılımın içindeki GPS aygıtı ile konum özelliğini kullanabilir ve bu özellikle kişinin konumunu mahalle, sokak, cadde gibi ayrıntılarıyla öğrenebilirsiniz. Casus fotoğraf kaydı özelliğiyle ise anlık olarak fotoğraf çekip kaydedebilirsiniz. Bu özellik sayesinde kişinin hangi ortamda ve kimlerle olduğunu öğrenebilirsiniz. Telefon takip etme programı sayesinde telefonun bulunduğu ortamın ses kaydını almak da mümkün. Telefon açık ve internete bağlı bir durumdayken çevredeki sesleri dinleyebilirsiniz.

İçinizde hiçbir şüphe kalmaması için spykontrol telefon dinleme programının 24 saatlik demo sürümünü denemenizi tavsiye ediyoruz. Bu sayede programı ve özelliklerini deneyebilirsiniz. Programdan memnun kalmanız durumunda demo sürümünde kaldığınız yerden ücretli bir şekilde devam edebilirsiniz. Bu programı nerede ve ne amaçla kullanacağınız size kalmış bir durum ancak günün sonunda merak ettiğiniz bütün şeylerin cevabını almış olacağınızdan eminiz.