Telefon Dinleme Cihazları
Telefon Dinleme Cihazları

Telefon Dinleme Cihazları

Elinizde bir cihaz olmasını ve istediğiniz kişinin telefonunu da bu cihazla dinlemeyi isterdiniz değil mi ama artık bundan daha iyisini yapmanızı sağlayacak bir teknoloji var herhangi bir cihaza gerek duymadan istediğiniz kişilerin telefonunu dinleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey telefon dinleme programı kullanmaktır. Bu programın kullanımı basittir ve eğitim alınmasına gerek yoktur. Üç dakika içinde telefonunu dinlemek istediğiniz kişinin telefonuna yüklenecek ve anında çalışmaya başlayacaktır. Bundan sonra da eşim beni aldatıyor mu sorunuzun cevabını bulacaksınız.

Telefon Dinleme Programını Kimler Kullanıyor?

Son zamanların popüler programı olan telefon takip programı bunu insanların pek çok sorusuna cevap vermesi ile başarmaktadır. En çok sevgilisinin ya da eşinin kendisini aldattığından şüphe duyan kişiler tarafından kullanılmaktadır. Çocuğuna akıllı telefon alan ve onu bu telefon ile gelebilecek tehlikelerden korumak isteyen anne e babalar ise bu program ile çocuklarını takip etmektedirler. Yaşlı anne ve babası olan kişiler ise onların kaybolmalarından endişe duyarak yaşamak yerine onların telefonlarına bu programı yüklemektedirler. Patronlar da personellerini kontrol etmek istediklerinde onlara iş telefonu vermeden önce bu telefona casus yazılımı yüklemektedirler.

Casus Yazılım İle Neler Yapılabilir?

Çok geniş özelliklere sahip olması ile tercih edilen telefon takip etme kişinin bütün sosyal medya hesaplarına erişim imkanı sunmaktadır. Kısa mesajların görülmesi, telefon rehberine erişim, telefonun dinlenmesi, ortamın dinlenmesi, video ve ses kaydının yapılması, ortamın istenen aralıklarla resimlerinin çekilmesi, gidilen yerlerin adres bilgilerin elde edilmesi, telefonda ki bütün uygulamalara erişim ve istenen uygulamaların bloke edilmesi, istenen numaraların arama yapmasının engellenmesi gibi özelliklere sahip bir programdır. Bütün android telefonlara yüklenebilmektedir iphone telefonlara ise yakına yüklenebilmesi beklenmektedir.