Demo Kurulum

ÖNEMLİ NOT: Kurulum esnasında gireceğiniz maile daha sonra bir aktivasyon linki gönderilecektir. Bu sebeple mailinizi doğru girmeniz önemlidir. Kurulum ardından vermiş olduğunuz maile gelen aktivasyon linkine tıklamadan kullanıma başlayamazsınız. Mailinizin gelen kutusunda ilgili mail yoksa Gereksiz ya da Spam klasörlerinizi de kontrol etmeyi unutmayın!

Telefon Takip Programı

Telefon takip programı, adından da anlaşılacağı gibi telefonların etkin bir şekilde takibini sağlayan programlara verilen isimdir. Bu takip son derece kapsamlı olup cihazın özelliklerinin tamamının kullanımı söz konusudur. Dolayısıyla da elde edilecek olan bilgilerin fazla olduğu ve merak edilen her türlü bilginin bu yolla rahat bir şekilde elde edileceğini söylemek yanlış olmayacaktır.

  • Bu yazılımlar kullanılarak yapılacak olan işlemleri şu şekilde sıralamak mümkündür:
  • Telefondan yapılan bütün görüşmelerin dinlenmesi
  • Mobil uygulamaların tamamına erişim
  • Mikrofonun istenilen zaman aktif hale getirilerek ortam dinlemesi
  • Kamera üzerinden ortam izlemesi
  • Web geçmişine ulaşma
  • GPS özelliği bulunması durumunda tam konum tespiti ve gün içindeki değişimlerin izlenmesi

Telefon Takip Programı ile Ortam Dinlemesi İmkanı

Ortam dinlemesi, telefon haricinde yapılan konuşmaların tespiti anlamına gelen bir işlemdir. Bu işlem sayesinde insanların arkadaşlarıyla neler konuştuğu ve neleri paylaştığı çok rahat bir şekilde tespit edilmektedir. Telefon rakip programı tarafından yapılan ortam dinlemesinin en önemli özelliklerinden birisi, çok özel bilgilerin elde edilmesidir. Fakat kişilerin mikrofona olan uzaklığın bağlı olarak konuşmaların kalitesinin değiştiğinin bilinmesi çok önemlidir.

Ortam dinlemesini kullanıcılar, istedikleri zaman diliminde yapabilirler. Üstelik kullanılan yazılımın özelliklerine bağlı olarak bunların kayıt altına alınması dahi mümkündür. Buna bağlı olarak konuşmalar daha sonra tekrar dinlenebilir ve anlaşılmayan yerler böylece anlaşılmış olur.

Telefon Takip Programı Ne Kadar?

Telefon takip programı tarafından gerçekleştiren işlevlerin, insanların bu alandaki ihtiyaçlarını etkin bir şekilde karşılamaktadır. Buna bağlı olarak da insanların taleplerini çok fazla olduğu söylenebilir. Fakat piyasada bu işlevleri yerine getirebilen farklı yazılımlar vardır ve insanlar bunlardan istediklerini tercih edebilir. Dolayısıyla da yazılımların özelliklerine göre fiyatlarının da değiştiğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Program satın alırken dikkat edilmesi gereken önemli hususlar vardır. Öncelikle mutlak surette kurumsal bir firmanın tercih edilmesi ve programda lisans olması gerekir. Aksi durumda satın alınacak olan yazılım beklentileri tam olarak karşılamayacağı gibi farklı sorunların yaşanmasına da neden olabilir. Öyle ki özel bilgilerin farklı kişiler tarafından ele geçirilmesi de söz konusu olabilir.

DETAYLI KURULUM VİDEOSU