Casus Kamera
Casus Kamera

Casus Kamera

Kullanmakta olduğunuz cep telefonlarınızın birer casus kameraya dönüşebildiğini söylesek buna inanır mısınız? Bizce inanın. Çünkü artık gelişen teknoloji sayesinde cep telefonları ile her şey yapılabilmekte hatta o kadar ki casus yazılımları ile birlikte takip etmek istediğiniz kişinin kamerasına erişebilmektesiniz.

Günlük yaşamda insanların yaşadığı güven problemleri, kişisel şüpheler, kafa karışıklıkları, paranoyalar, aldatmacalar ve bunun gibi birçok olumsuz vaka kişileri kötü yönde etkileyip çaresiz bırakmaktadır. Ama merak etmeyin artık çaresiz değilsiniz. Çünkü casus kamera özelliği taşıyan telefon takip yazılımı sizler için tasarlandı. Bu yazılım ile birlikte kafanızdaki olumsuz şüpheleri artık bir kenara koymanızın vakti geldi.

3 dakika gibi çok kısa bir zaman zarfı içerisinde kurulumu tamamlanan telefon dinleme programı ile birlikte siz de birer dedektif olabilirsiniz. Karşınızdaki, takip etmek istediğiniz kişiye ait bütün bilgilere erişebilmenize olanak sağlayacak olan bu uygulama ile birlikte emin olun her şey kontrolünüz altında olacak.

Piyasadaki Birçok Telefon ile Uyumlu

Piyasada bulunan bütün Android işletim sistemini destekleyen bütün cep telefonlarında çalışmakta olan telefon dinleme uygulamasının kurulumu çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilmektedir. Takip etmek istediğiniz kişinin cep telefonu ile kendi telefonunuz arasında yapılan eşleştirme sonrasında artık o kişinin telefonu sanki sizin elinizdeymiş gibi olacak. Takip ettiğiniz kişiye gelen bildirimler, mesajlar, aramalar aynen sizin ekranınızda belirecek.

Casus Kamera Özelliği ile Dedektif Sizsiniz

Telefon takip etme programının en güzel özelliği de casus kamerasının bulunması. Casus kamera özelliği ile birlikte takip ettiğiniz kişinin o an nerede bulunuyorsa kamerasını aktif hale getirebilir ve anlık görüntülere uzaktan ulaşabilirsiniz. Casus kamera modunu aktif hale getirdiğinizde, kişinin cep telefonu kamerası açılacak ancak kendisinin bu durumdan haberi olmayacaktır. Hiçbir şekilde karşı taraftan belli olmayan casus yazılımı tamamen sizin kontrolünüz altında olacak.

Gizli Video Kaydı Özelliği

Casus kamera ile elinizde fiziksel kanıtlar oluşturabilir ve video kaydı da alabilirsiniz. Ön kamera ve arka kamera şeklinde iki farklı modu bulunan casus kamera özelliğinden faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçerek casus yazılımı hakkında detaylı bilgi edinin.