Casus Telefon
Casus Telefon

Casus Telefon

Casus yazılım son dönemlerde belirli nedenlerden dolayı kullanımı artmış olan bir telefon yazılımıdır. Bu yazılım içerisinde telefon dinleme programı, uzaktan telefon kontrolü, telefon dinleme cihazı gibi alt başlıkları içerisinde barındıran ve bu alt başlıkların kullanımını sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulamanın size sunduğu şeylerin bir sınırı olmadığı gibi sizden kullanım için bir teknik bilgi de istemez. Kurulumu 2-3 dakika sürer ve kurulumdan sonra kullanımı üstün teknik bilgiler istemez. Program kullanımı basite indirgenmiş ve bu sayede kullanımı rahat bir duruma gelmiştir. Ayrıca programın özelliklerini denemek için size sunulan bir demo sürümü mevcuttur. Bu sürüm 24 saat sürmektedir ve 24 saat içerisinde telefon dinleme programının içerisindeki bütün özellikleri keşfedebilir ve kullanarak daha iyi öğrenebilirsiniz. Eğer bu deneme sürecinde programdan memnun kalırsanız ücretli sürüme geçebilir ve demo sürümünde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ancak bu uygulama sadece Android cihazlarda çalışabilir, IOS işletmeli telefonlarda çalışmaz.

Casus Telefonun İçerisinde Neler Vardır Ve Ne İçin Kullanılır?

Casus telefon içerisinde telefon dinleme, uzaktan telefon kontrolü gibi özellikleri içerir. Bu özelikler sayesinde istediğiniz kişinin telefonunu dinleyebilir ve bütün dosyalarını görebilirsiniz. Telefon içerisindeki galeriye erişerek çekilen video ve fotoğrafları görebilir ve ardından kaydedebilirsiniz. Ses kayıtlarına girebilir ve dinleyebilirsiniz. Ayrıca telefon dinleme programı sayesinde istediğiniz kişinin rehberine erişebilir ve hangi numarayı hangi isimle kaydetmiş ve bu numarayla hangi görüşmeler yapılmış görebilir ve kendi telefonunuza kaydedebilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden kullanılabilen Whatsapp, Viber, Line, Hike, Skype, Hangout gibi çok sevilen ve yaygın kullanılan mesajlaşma ve haberleşme uygulamarı üzerinden yapılan bütün mesajlaşmaları görebilirsiniz. Aynı zamanda bu uygulamalar üzerinden dosya alışverişini de deneteleyebilir, gönderilen ve alının fotoğraf veya videoları kaydedebilirsiniz. Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya mecraları üzerinden yapılan bütün görüşmeleri kaydetmek de telefon dinleme cihazı sayesinde mümkündür.

Telefon dinleme cihazı sayesinde casus fotoğraf kaydı da yapabilirsiniz. Bu özellik sayesinde telefon internete bağlı olduğu sürece her an fotoğraf çekebilir ve çektiğiniz fotoğrafı kaydedebilirsiniz. Casus yazılım sayesinde GPS aygıtı ile konum bilgilendirmesi yapmak da çok kolay. Program sayesinde istediğiniz kişinin konumunu ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu uygulamanın yüklü olduğu bir cihazda ortamın ses kaydını da alabilirsiniz.

Telefon dinleme programını çocuğunuzun hayatında bulunmasını istemediğiniz ve tehlikeli olduğunu düşündüğünüz insanların çocuğunuzla bir iletişiminin olup olmadığını öğrenmede, çalışanlarınızın sizin hakkındaki görüşlerini ve iş üzerindeki verimini görebilmede, eşinizin veya sevgilinizin sizi aldatıp aldatmadığını öğrenmede veya herhangi bir arkadaşınızın sizin hakkınızda söylediklerini öğrenmede kullanabilirsiniz. Ancak bu programı kullanmaya başlamadan önce deneme sürümünü kullanmanızı öneririz. Böylece programın özelliklerini önceden gördükten sonra programı alıp almamanıza karar verebilir ve sonradan pişmanlık yaşamamış olursunuz.