Telefon Takip Programı
Telefon Takip Programı

Telefon Takip Programı

Telefonlar hemen herkesin kullandığı ve hayatımızın bir vazgeçilmezi olmuş aletlerdir. Bu aletleri günlük hayatımızda haberleşme, müzik dinleme ve eğlence gibi nedenlerden dolayı kullanıyoruz. Ayrıca birçok insanlar sosyal ihtiyaçlarını bu cihazlar sayesinde gidermektedir. Dolayısıyla insanlar kimsenin bilmesini istemediği özel dökümanlarını ve bilgilerini telefonlar üzerinden saklamaktadır. Bu bilgiler içerisinde şifreler, resimler, videolar, ses kayıtları ve daha birçok özel şeyler vardır. Yani bir insanın özeline ulaşmak ve bilinmeyenleri öğrenmek için sadece telefon kontrolü yapmak yeterlidir. Bunu yapmanın en kolay ve masrafsız yolu bir telefon takip programı edinmektir. Kim olursa olsun, birkaç dakikalığına akıllı telefonunu elinize alabildiğiniz herkesi takip etmek ve bilgilerini öğrenmek mümkündür. Ayrıca bunları y farkedilmesi neredeyse imkansız ve risksiz bir biçimde yapabilmektesiniz. Üstelik uzaktan kontrol takibi özelliği sayesinde istediğiniz her an, istediğiniz her yerden istediğiniz kişinin telefonunu kontrol edebilirsiniz. Telefon takibinin kesilmesi yalnızca telefonun fabrika ayarlarına döndürülmesi veya telefonun bozulması gibi olağanüstü durumlarda söz konusudur. Onun dışında telefonu internete bağlı olduğu her an takip edebilirsiniz. Ancak bu program yalnızca android işletim sistemine sahip olan telefonlarda çalışmaktadır. Diğer sistemlerde çalışmaz.

Telefon Takip Programı Nedir Ve Ne İşe Yarar?

Telefon takip programı casus yazılım ya da casus telefon gibi farklı isimlerle de anılabilir. Bu program sayesinde hayalinizdekinden daha fazla bilgiye erişebilir ve kafanızdaki tüm soru işaretlerini giderebilirsiniz. Dilediğiniz zaman telefon dinleme özelliği ile yapılan görüşmeyi dinleyebilir ve kaydedebilirsiniz. Ayrıca Gps aygıtı ile konu öğrenme özelliğini kullanarak istediğiniz kişinin konumunu ayrıntılı bir şekilde öğrenebilir ve o kişiyi takip edebilirsiniz. Telefon takip programının sunduğu bir diğer özellik ise casus fotoğraf kaydıdır. Bu özellik ile istediğiniz zaman uzaktan kontrol yaparak anında fotoğraf çekebilir ve çektiğiniz fotoğrafı kaydedebilirsiniz. Bu sayede hedefinizin nerede ve kimlerle olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca telefon takip programı ile rehbere erişim de mümkündür. Rehberine eriştiğiniz kişinin son görüşmelerini, hangi numarayı hangi isimle kaydettiğini ve o numarayla ne sıklıkla görüşme yapıldığını görebilirsiniz. Bu casus yazılımın sunduğu bir diğer özellik ise dökümanlara erişmedir. Bu erişim sayesinde kişinin galerisindeki fotoğraflarını, videolarını ve ses kayıtlarını görebilir, sonrasında kendi telefonunuza aktarabilirsiniz. Ayrıca Whatsapp, Viber, Line, Hike, Skype ve Hangout gibi mesajlaşma uygulamaları üzerinden atılan tüm mesajları kaydedebilirsiniz. Dünyaca sevilen sosyal medya mecraları olan Facebook, Instagram ve Twitter gibi uygulamalar üzerinden de yapılan her türlü işlemi görmek mümkündür.

Telefon takip programı sizin için bir demo sürümüne de sahiptir. Bu sürüm 24 saatlik bir deneme süresini kapsar. Bu süre içerisinde uygulamanın özelliklerini deneyebilirsiniz. Eğer deneme sonrası uygulamayı almak isterseniz de demo sürümünüde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Anasayfa