Telefon Takip
Telefon Takip

Telefon Takip

Telefonlar gerek iş hayatımızda gerekse günlük yaşantımızda hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiş durumda. Özellikle akıllı telefonların kullanımı büyük oranda arttı. Birçok insan bu akıllı telefonlar sayesinde gün içindeki çoğu işini halledebiliyor ve yaptığı işleri de sosyal mecralar sayesinde diğer insanlarla paylaşabiliyor. Akıllı telefonlar hayatımızda böyle büyük bir rol edindiği için de bir bakıma sırdaş olabiliyorlar. İnsanlar özel her şeyini telefonunda saklayabildiği için bu cihazları gün içerisinde sürekli kullanıyor. Ancak bu kişisel bilgilere, fotoğraflara veya mesajlara ulaşmak artık birkaç küçük dokunuş ile mümkün. Bunu yapmanın en kolay ve en masrafsız yöntemi de bir telefon takip cihazı kullanmaktır. Kim olduğu farketmeksizin, birkaç dakikalığına telefonunu alabildiğiniz herkesin telefonuna sızmak mümkün. Ayrıca bu telefon takip cihazlarıyla istediğiniz kişinin telefonunu fabrika ayarlarına döndürmek veya telefonun bozulması gibi olağanüstü durumlar dışında istediğiniz kadar dinleyebilir, ve sonsuza kadar telefona erişim sağlayabilirsiniz. Üstelik uzaktan kontrolle takip özelliği sayesinde istediğiniz kişiyi istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden izleyebilirsiniz.

Telefon Takip Ne Amaçla Kullanılır?

Casus yazılım veya casus telefon gibi farklı isimlerle de anılan telefon takip programını tahmin ettiğinizden daha çok alanda kullanabilirsiniz. İstediğiniz zaman GPS aygıtı sayesinde il, ilçe, mahalle, cadde, sokak gibi ayrıntılarla istediğiniz kişinin konumunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca telefon takip cihazı sayesinde kişinin rehberine de erişim mümkün. Rehberine eriştiğiniz kişinin hangi numarayı hangi isimle kaydettiğini ve o numarayla yaptığı görüşmeleri görebilir ve kaydedebilirsiniz. Yine istediğiniz zaman casus fotoğraf kaydı sayesinde dilediğiniz zaman kişinin telefonundan anlık fotoğraf çekebilir ve o fotoğrafı kaydedebilirsiniz. Tüm bunların haricinde birde herkes tarafından sevilen sosyal medya araçları üzerinden dilediğiniz kişinin bilgilerine ve mesajlarına erişebilirsiniz. Facebook, Instagram, Twitter bunların başında olmak üzere birçok sosyal medya araçlarında kişinin kiminle ne konuştuğunu ve mesajlaşmalarına erişim sağlayabilirsiniz. Bunların dışında da Whatsap, Viber, Line, Hike, Skype gibi mesajlaşma ve haberleşme uygulamaları üzerinden dilediğiniz kişinin mesajlaşmalarına göz atabilirsiniz. Ayrıca bunları yaparken hedef kişinin telefonunun açık olmasına gerek de yok. Telefon kapalıyken de erişim sağlayabilirsiniz. Yine telefon takip cihazı sayesinde kişinin galerisine ve ses kayıtlarına da erişebilir, inceleyebilirsiniz. Bu sayede kimden geldiği farketmeksizin kişinin fotoğraflarını görebilir veya video kayıtlarını izleyebilirsiniz.

Bu cihazı çocuğunuzun hayatında tehlikelı olduğu düşündüğünüz kişinin çocuğunuzla bir iletişiminin olup olmadığını gözlemlemek, eşinizin veya sevgilinizin sizi aldatıp aldatmadığını öğrenmek, iş yerinizdeki çalışanların maaşları veya patronları hakkında düşüncelerini ya da işleri hakkındaki verimini denetlemek, bakmakla yükümlü olduğunuz anne ve babanız gibi büyüklerinizin yaptığı her hareketi görebilmek gibi nedenlerden dolayı kullanabilirsiniz. Bu cihazı satın almadan önce denemek de mümkündür. 24 Saatlik bir deneme sürümü sonrası memnun kalırsanız makul bir fiyatla kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.