Viber Takibi

Viber uygulama takibini istediğini işletim sistemine, casus telefon yazılımı yükleyerek yapabilirsiniz. Ayrıca daha bir çok özelliği kullanarak telefonu uzaktan gizli yönetici olarak kontrol altında tutma fırsatına sahipsiniz. Şirketimiz, on yılı aşkın süredir müşterilerine telefon dinleme konusunda hizmet vermektedir. Türkiye’de ilk olarak biz başlattık ve satışa sunduk. Araştırma ve geliştirme yazılım uzmanlarımızın kodladığı telefon takip programı sayesinde içinizdeki kuşkudan kurtulmanız kaçınılmaz olacaktır. Prensibimiz, daima destek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutmaktadır. Sitemizde ki iletişim bilgilerinde yazan telefon numaralarımızdan bize ulaşmanız mümkündür. Sosyal medyada ve sitemizde bir çok referansımız mevcuttur. Türkiye’nin her ilinde, özellik ile İzmir ve İstanbul merkezli olarak çalışmaktayız. Canlı destek bölümünden sorularınıza anlık olarak cevaplar alabilirsiniz. Casus telefon yazılımı sayesinde bir çok müşterimizin istediğine ve daha fazlasına ulaşmasını sağladık.
Viber takibini yapmak için, getirdiğiniz yada şirketimizden satın aldığınız cep telefonuna casus yazılımı fiziksel olarak yüklemekteyiz. Bu işlem kısa sürecektir ve sonrasında adınıza tanımlanan kullanıcı paneli ile gizli yönetici olacaksınız. Belirlediğiniz kullanıcı adı ve belirleyeceğiniz kullanıcı şifreniz ile giriş yaptıktan sonra aktif hale gelecektir. Panel, kullanıcılarının anlayacağı şekilde ve günün her saatinde destek hattı olacak şekilde uzmanlarımız tarafından tasarlanmıştır. Burada bütün özelliklerini aktif olarak kullanabilirsiniz ve uzaktan gizli yönetici olacağınız için yapacağınız işlemleri hiç biri fark edilmeyecektir. Her türlü telefona uygun olarak uzaktan kontrol yazılımı mevcuttur. İos işletim sistemi telefon takip programı, android işletim sistemi casus telefon programı, windows işletim sistemi casus telefon yazılımı olarak yükleme yapılmaktadır. Bedava indirilen ve internet üzerinden yüklemesi yapılan yazılımlara itibar etmenizi önermiyoruz. Kötü amaçlı kişilerin eline bilgileriniz geçebilir ve cihazınız ciddi ölçüde zarar görebilir. Bunun önüne geçmek için profesyonel hizmetimizi günün her saatinde vermekteyiz.
Cep telefonundan viber takibi ve daha fazlasını isteyenler için şirketimiz tercihlerinize göre casus yazılım konusunda profesyonel çözümler sunmaktadır. Genelde ebeveynler tercih ediyor. Yeni telefon sahibi olan çocuklarının görüştüğü ve mesajlaştığı kişileri takip altına alıyor. Şehir dışına yada yurt dışına okumaya gönderdiği evladından uzak olsa bile, aralarında ki mesafeyi bu şekilde kaldırabilir. Acil müdahale gerektiren durumlarda, daha bilinçli olabilir ve erken önlem alma fırsatını yakalayabilir. Şirket çalışanlarının takibi daha rahat olmaktadır ve personel sorumluları altında ki kişilerin şirket telefonlarından neler yaptığını daha rahat tespit edebilir. İş potansiyelini arttırarak daha verimli bir çalışma düzeni kurmasına olanak sağlayacaktır. Çiftlerin arasında ki güvensizlik ve kuşku sorununu ortadan kaldırmak için birebirdir. Casus yazılım sayesinde istenilen sonuçlara kısa sürede ulaşabilirsiniz ve aldatma gibi sorunlar ile karşılaşmamak için güzel bir önlem. Casus telefon programı size beklediğinizden daha fazlayı vermek için tasarlanmıştır.
Viber takip sistemi
Casus telefon yazılımı yüklenen cihazda ki bütün eylemleri görebilirsiniz. Viber gibi yazılı ve görüntülü konuşma programlarının tümünü kayıt altına alabiliyorsunuz. Kullanıcı paneline giriş yaptıktan sonra aktif olacaktır. Kayıt altına alınan görüşmelerin hepsi yazılı ve ses dosyası olarak muhafaza ediliyor. Bütün detayları mevcuttur. ( görüşme zamanı, görüşme süresi, görüşülen numara, rehber ve bunun gibi özelliklerin tümü ). Casus yazılım yüklenen cihazın içinde ki uygulamalarda ve çalışan programlarda görünmesi imkansızdır. Telefonu vereceğiniz kişiye belirtmemeniz halinde öğrenmesi mümkün değildir. Ayrıca, telefon dinleme programı yüklenen cihazı fabrika ayarlarına döndürmeniz yazılıma bir zarar vermemektedir. Casus telefon programı ile kullanıcıların ferah olmasını sağlıyoruz.