Uzaktan Kontrol

Casus telefon yazılımı sayesinde cihazı uzaktan kontrol etme özelliğini aktif olarak kullanabilirsiniz. Firmamız, son teknoloji olan casus yazılımı uzman araştırma ve geliştirme personellerimizin yaptığı kodlamalar ile en üst sürümüne ulaştırmayı başarmıştır. Mükemmel bir hizmet vermekteyiz ve ürünümüz beklentinizin daha fazlasını size sunmaktadır. Türkiye’de ilk olarak biz satışa sunduk ve on ( 10 ) yılı aşkın süredir hizmetimize devam etmekteyiz. İzmir ve İstanbul merkezli olarak Türkiye’nin her yerine satış yapmaktayız. Referanslarımız çoktur. Günün her saatinde müşterilerimize destek veriyoruz ve sitemizde bulunan irtibat kısmında ki telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca, canlı destek bölümünden sorularınıza cevap alma imkanına sahipsiniz. Telefon dinleme programı ile içinizdeki şüphe, kuşku kısa sürede yok olacaktır.
Telefon takip programı kurulumu çok basittir ve fiziksel olarak yapılabilmektedir. Sizin getireceğiniz ya da tarafımızdan satın alacağınız cep telefonuna işlem yapmaktayız. Android işletim sistemine uygun casus telefon programı, ios işletim sistemine uygun casus telefon yazılımı ve Windows işletim sistemine uygun casus yazılım olarak her modele uygun mevcuttur. Kurulum işlemi gerçekleştikten sonra, adınıza özel olarak verilen kullanıcı panelini kullanacaksınız. Belirlediğiniz kullanıcı adı ve belirleyeceğiniz kullanıcı şifreniz ile giriş yaptıktan sonra bütün özelliklerini kullanacaksınız. Yazılım yüklenen telefonun uzaktan gizli yöneticisi konumunda olacaksınız. İstediğiniz özelliği kullanarak, bütün detayları kayıt altına alacaksınız. İnternet üzerinde ki ücretsiz programlara ve yazılımlara güvenmenizi tavsiye etmiyoruz. Kötü amaçlı yazılımlar, bilgilerinizin başkalarının eline geçmesine sebep olur ve telefonunuza zarar verir. Casus yazılım yüklenen cep telefonunu vereceğiniz kişiye söylememeniz halinde haberi olmayacaktır. Açık uygulamalardan ve aktif programlardan görünmeyecektir. Fabrika ayarlarına döndürdüğünüz zaman silinmeyecektir. Telefon dinleme programı sadece sahibi tarafından bilinecektir.
Uzaktan telefon kontrol etmek artık çok rahat oldu ve bunu tercih eden bir çok meslek dalından insan mevcuttur. Ebeveynler, çocuklarının telefonuna casus yazılım yükletmeyi seçiyor. Bu şekilde kötü kullanımı ve yasaklı site girişini engelliyorlar. Sizden uzakta, okumak için gönderdiğiniz çocuklarınızın şehir dışında ya da yurt dışında neler yaptığını bu şekilde rahatlıkla örenebilirsiniz. Birbirine güvenmeyen evli çiftler ve evlilik yolunda ilerleyenlerin içinde ki şüpheyi ortadan kaldırmalarına yardımcı olacaktır. Alzheimer hastası ve yaşlı yakını kişilerin cep telefonu ile nerede olduklarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Konum ve diğer bilgilerini panelden görebilirsiniz. Firma sahipleri, personel sorumluları ve elemanlarına güvenmekte sorun yaşayan kişilerin içi artık rahat olabilir. Casus telefon programı sayesinde istediğiniz bilgiye ulaşacaksınız ve müşteri ile yapılan diyalogların hepsini kayıt altına alaraktan iş verimini fazlası ile arttırma imkanına sahip olacaksınız. Telefon dinleme programı hayatınızı kolaylaştırmak için tarafımızdan geliştirilmiştir.
Uzaktan kontrol sistemi
Casus telefon yazılımı sayesinde, cihazı uzaktan kontrol etme yetkisine sahip olacaksınız. Dilediğiniz telefona kurulumu fiziksel olarak yaptırdıktan sonra adınıza özel olarak verdiğimiz kullanıcı panelinden yönetimi elinizde tutacaksınız. Kullanıcı adınızı ve kullanıcı şifrenizi girdikten sonra kontrol sizde olacaktır. İstediğiniz uygulamaya yasak koyarak, istediğiniz siteye erişimi kesebilirsiniz. Ayrıca telefon dinleme ve konum bilgileri gibi bir çok özelliği aktif edebilirsiniz. Kontrol paneli sahibinin istekleri doğrultusunda cihaz yönlenecektir ve bu işlemlerin hepsi büyük bir gizlilikle olacaktır. Dışarıdan fark edilmesinin imkanı yoktur. Casus yazılım, telefon takip programı türünün en iyisidir.