Uygulama Bloke Etme

Casus telefon programı sayesinde, yazılımın yüklendiği cihaz üzerinde istediğiniz oynamayı yapabiliyorsunuz. Kötü ve yanlış kullanımın önüne geçebilirsiniz. Casus yazılım, Türkiye’de ilk olarak firmamız tarafından geliştirilerek satışa sunulmuştur. On yıldan fazla deneyim sahibiyiz ve müşteri memnuniyetini en üst seviyelere getirmeyi başardık. Şirketimiz Türkiye’nin her yerinden müşteriye sahiptir ve yüzlerce ürünü satarak çok sayıda referansa ulaşmayı başarmıştır. Müşteri memnuniyetini esas aldığımız için, kusursuz hizmet politikasını izlemekteyiz. Casus yazılım sayesinde istediğinizden daha fazlasına ulaşma şansına sahipsiniz ve sizlere bunu en iyi şekilde sunmaktayız. İstanbul ve İzmir merkezli olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Fiziksel olarak kurulum gerektirdiğinden dolayı bilgileri sizlere belirtiyoruz. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan telefon dinleme programının eşi ve benzeri yoktur. Bunu kullananlar çok iyi bilir ve ürünü aldığınız zaman fark edeceksiniz.
Cihazı kendiniz getirebilir ya da firmamızdan alabilirsiniz. Casus yazılımın yüklendiği telefonunun bütün bilgilerine ulaşma fırsatını yakalıyorsunuz. Sizin adınıza özel olarak oluşturulan kullanıcı paneli ile gizli yönetici olarak uzaktan cihazı kontrol edebiliyorsunuz. Bütün özelliklerini kullanabiliyorsunuz. Kullanıcı adınızı ve kendinizin oluşturduğu şifreyi girerek panele internet olan her yerden bağlanabilirsiniz. Program, internet bağlantısı olan her yerden kullanıma aktif hale gelecektir. Özellik ile veri kullanımını kontrol altında tutmanızı sağlayacaktır ve istenmeyen uygulamaları rahatlık ile bloke edebilirsiniz. İnternet üzerinde ki ücretsiz programları ve yazılımları yüklemenizi tavsiye etmiyoruz. Kötü amaçlı kullanıma yol açacaklardır ve veri kaybını yaşatır. Bilgilerinizin istenmeyen insanların eline ulaşmasına müsaade etmeyin. Profesyonel olarak telefon dinleme programını tercih etmelisiniz ve şirketimizin bünyesinde geliştirilen telefon takip programı kişilere büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Android işletim sistemine uygun casus yazılım, ios işletim sistemine uygun telefon dinleme programı ve Windows işletim sistemine uygun casus telefon yazılımı mevcuttur.
Casus telefon yazılımı, genelde ebeveynler tarafından tercih edilmektedir. Çocuklarının istenmeyen uygulamalara girmesini ve yasaklı sitelere girişlerini engellemektedir. Ayrıca bunun yanında veri kullanımını kontrol altına alıyor ve düzenli bir telefon kullanım şekline sokma yöntemidir. Sosyal medya ve bu tarzda ki bağımlılık yapan uygulamaların engellenmesinde kalıcı çözümdür. Evli çiftlerin ve evlilik yolunda ilerleyen kişilerin birbirlerine olan güvensizlikleri sonucunda buldukları taleplerin hepsini karşılamaktadır. Zararlı uygulamalar, sosyal medya programları ve yasaklı sitelere girişlerini engelleyen bir numaralı etkendir. Bu sayede kontrolü ele alabiliyorsunuz. Şirket sahipleri ve yetkilileri çareyi casus yazılım yüklenen telefonlarda buluyor. Şirket telefonlarının içine yüklenen, casus yazılım ile istenmeyen sitelere giriş yasaklanıyor, istenmeyen uygulamaların açılması yasaklanıyor ve istenmeyen programların kullanılmasının önüne geçiliyor.
Uygulama bloke etme sistemi
Elinizde ki ya da firmamızdan satın aldığınız telefona casus yazılım yüklemesini yapıyoruz. Sonrasında kullanıcı hesabınıza giriş yaparak istediğiniz uygulamayı yasaklama fırsatınız oluyor. Kötü ve istenmeyen programların önüne geçebilirsiniz. Ayrıca yasaklı sitelerin girişlerini engelleyerek, uzaktan yönetebilir ve yapılan eylemleri kayıt altına alabilirsiniz. Casus telefon yazılımı ile istediğiniz gibi cihazı yönetebilirsiniz ve bunu söylemez iseniz asla ortaya çıkma şansı yoktur. Açık olan uygulamalar ve aktif programlar listesinde gözükmemektedir. Ayrıca fabrika ayarlarına geri dönüş yaptırdığınız zaman casus yazılım telefondan silinmemektedir.