Telefon Dinlemesi

Telefon dinlenmesi çok rahat bir şekilde, casus yazılım ile olmaktadır. Telefon dinleme programı, şirketimizin geliştirdiği ve satışa sunduğu harika bir yazılımdır. Türkiye’de ilk olarak bizim tarafımızdan kodlanmıştır ve müşteriye satışa sunulmuştur. Ülkemizin her bölgesinden ve bütün illerinden müşteriye sahip olduğumuzdan dolayı referansımız çok sayıda vardır. Bu yüzden müşterilerimize güveni rahatlıkla vermekteyiz. İzmir ve İstanbul merkezli olarak çalışmaktayız. Aldatılma şüphesi içinde olanların, ebeveynlerin ve şirket yöneticilerinin tavsiye ettiği harika casus telefon dinleme programını sizlere sunuyoruz. Telefon üzerinde ki aramaların tamamı kayıt altına alınmaktadır ve en küçük detaylarına kadar belli olmaktadır. İnternet üzerinde bazı sitelerde, bu tarzda yazılımlar ve programlar mevcuttur. Bunlara itibar etmemenizi tavsiye etmekteyiz ve kötü amaçlı olanları her geçen gün çoğalmaktadır. Telefonunuzda ki bilgilerin farklı insanlara geçmesini istemiyor iseniz profesyonel casus dinleme programı edinmelisiniz.
Her işletim sistemine ve telefona uygun olarak casus yazılım mevcuttur. Android işletim sistemine uygun casus yazılım, ios işletim sistemine uygun casus telefon programı ve Windows işletim sistemine uygun casus telefon yazılımı ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Sizin getirdiğiniz yada şirketimizden aldığınız cep telefonuna yazılımı yüklüyoruz. Sonrasında ise adınıza özel olarak oluşturduğumuz kullanışlı ve rahat anlaşılan kullanıcı panelini teslim ediyoruz. Kullanıcı adınız ve belirlediğiniz kullanıcı şifreniz ile giriş yapmanız mümkündür. Bu sistemden, cihazın uzaktan gizli yöneticisi oluyorsunuz. Telefon üzerinde ki yapılan tüm eylemleri görebiliyorsunuz ve uygulamaları kontrol altına alabiliyorsunuz. Telefon dinleme programı, internet olan her yerde çalışmaktadır. Yazılımın yüklendiği casus telefonu vereceğiniz kişiye belirtmemeniz halinde, öğrenmesinin imkanı asla yoktur. Fabrika ayarlarına döndürülse dahi telefon içinden silinemiyor ve aktif olarak çalışmaya devam ediyor. Ayrıca, telefonda açık olan uygulamaları göster dediğiniz zaman ve çalışan programları incelemeniz halinde görünmüyor. Profesyonel casus yazılım, şüpheden kurtulmanıza yardımcı olacaktır.
Çok farklı kişiler tarafından tercih edilmektedir. Ebeveynler özellik ile ufak çocuklarına ilk telefon alışında seçimini bu yönde yapıyor. Ayrıca, şehir dışında veya yurt dışında okuyan öğrenci evladı olanlar aralarında ki mesafeyi bu şekilde kapatmayı tercih ediyor. Çocuğunuzun istenmeyen kişiler veya kötü insanlar ile arkadaşlık yapmasına engel olabilirsiniz. Erken müdahale etmeniz daha faydalı olacaktır ve bu sayede gönül rahatlığı ile cep telefonu kullanmasına izin verebilirsiniz. Yaşlı ve Alzheimer hasta yakınlarının kullanabileceği güzel bir yazılımdır. Bu sayede yaşanacak sıkıntıların önüne geçerek engel olabilirsiniz. Evli çiftlerin birbirlerine olan güvensizlikleri, aldatma ve şüphelenme durumlarında istenilen bilgiye ulaşmak casus telefon yazılımı ile mümkün hale gelmektedir. Evlilik yolunda ilerleyenlerin, birbirlerine güven sorunu yaşamaları ve bazı şeylerden emin olmaları için gerekli olanları telefon dinleme programı sayesinde bulabilirler. Personellerinin müşterileri ile konuşmalarını merak edenler ve iş potansiyelini arttırmak isteyenler casus yazılım sayesinde istediklerine kolay şekilde ulaşabilirler. Bir çok firmanın tercihi olan casus telefon yazılımı büyük kolaylıklar sağlamaktadır.
Telefon dinleme sistemi
Casus yazılımın yüklendiği cihaz üzerinden yapılan görüşmelerin hepsi kayıt altına alınmaktadır. Ses dosyası olarak, kullanıcı paneline detaylı bir şekilde kayıt ediliyor. Gelen aramalar, giden aramalar, konferans konuşmaları, cevapsız çağrılar ve bunların arama zamanları muhafaza ediliyor. Kullanıcı adınız ve şifreniz ile birlikte giriş yaptığınız zaman erişiminiz oluyor. Gizli yönetici olarak uzaktan dilediğiniz gibi kontrol etme hakkına sahip oluyorsunuz. Ayrıca diğer bütün fonksiyonları kullanarak, beklentinizin daha fazlasını karşılamanız casus telefon programı sayesinde kaçınılmaz bir hal alıyor.