Skype Takibi

Skype görüşmelerini kayıt altına casus yazılım ile alabilirsiniz. Telefon takip programı, firmamız tarafından Türkiye’de ilk olarak satışa sunulmaya başlanmıştır. Araştırma ve geliştirme uzmanlarımız tarafından kodlanmıştır. Profesyonel bir çalışma ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı başardık. Her zaman kaliteyi hedef aldık ve müşterilerimiz ile günün her saatinde iletişim halinde olaraktan hizmet vermekteyiz. Sitemizde bulunan iletişim bilgileri bölümünden telefon numaralarımıza erişebilirsiniz. Canlı destek kısmından bize yazarak, sorularınıza cevap alabilirsiniz ve kafanızda ki soru işaretlerini ortadan kaldırabilirsiniz. On yıldan fazla deneyim ve yüzlerce müşteriye satış yapmanın verdiği tecrübe ile kullanıcılarımıza büyük kolaylıklar sağlamaktayız.
Telefon takip programı sayesinde yapılan görüşmelerin hepsi ve telefon eylemleri kayıt altına alınmaktadır. Casus yazılım sizin verdiğiniz ya da tarafımızca satılan cep telefonlarına yüklenmektedir. Sonrasında sizin adınıza özel olarak oluşturacağımız kullanıcı paneli ile kontrol elinizde olacaktır. Gizli yönetici konumunda olacaksınız. Cep telefonunu vereceğiniz kişiye söylememeniz halinde haberi olmayacaktır. İnternet üzerinde ki yazılımlar ile kesinlikle karıştırılmamalıdır. Telefonda ki çalışan uygulamaların listesinde ve aktif programların bölümünde gözükmüyor. Ayrıca, fabrika ayarlarına geri döndürmeniz halinde silinmeyecektir. Profesyonel bir şekilde geliştirilen ve tasarlanan yazılım sayesinde artık içiniz daha rahat olacak. Android işletim sistemi casus yazılımı, Windows işletim sistemi telefon dinleme programı ve ios işletim sistemi telefon takip programı olarak farklı entegre işlemi uygulanmaktadır.
Kullanıcılarımız arasında her meslekten olan vardır ve genelde müşteri takibi isteyenler tercih etmektedir. Personeline güvenmek isteyen ve şüphe içinde olan patronların kullandığı yaygın bir sistemdir. Skype üzerinden yapılacak görüşmelerin hepsi kayıt altına alınacaktır. Böylece müşteriler ile yapılan diyaloglar ve iş potansiyeli daha güzel konumlara gelecektir. Eşlerine güvenmeyen kişilerin, içlerinde ki şüpheyi gidermek ve aldatıldıkları düşüncesini bir sonuca vardırmak istemeleri için geliştirilen harika bir yazılımdır. Çocuğunuzun, skype üzerinden kimler ile görüşmeler yaptığını ve konuşmalarını merak ediyorsanız kesinlikle sahip olmanız gerekmektedir. Uzak mesafeleri, ayağınıza kadar getirmektedir ve gerçekten içinizde ki engel olamadığınız şüphe hissini ortadan kaldıracaktır. Kuşkuya düştüğünüz durumlarda yardımcınız olacaktır.
Skype takip sistemi
İnternet vasıtası ile skype uygulaması üzerinden yapılan görüşmelerin tamamını kayıt altına almaktadır. Casus yazılımın yüklendiği cep telefonundan, kullanıcı paneline bilgiler aktarılmaktadır. Yapılan yazışmalar, kişi listesi, ekleme talepleri, görüntülü konuşmaların kayıtları ve eylemlerin hepsi eksiksiz bir şekilde muhafaza edilmektedir. Görüşme zamanları ve konuşma süreleri gibi detaylar yazılıyor. Ayrıca skype gibi daha bir çok program ile yapılan görüşmelerin kayıtlarını tutma fırsatına erişmiş olacaksınız. Whapsapp, viber, sosyal medya ve bunlara benzeyenlerin hepsini casus yazılım sayesinde kontrol ederek denetleyebilirsiniz.