Sinyal Tespiti

Sinyal tespit özelliği, casus yazılım ile kolay bir hale gelmiştir. Şirketimizin araştırma ve geliştirme uzmanları tarafında tasarlanan telefon dinleme programı kullanıcıları tarafından tam not almayı başarmıştır. Birbirinden farklı özellikleri ve kullanışlı paneli ile kısa sürede olumlu sonuçlar vermeye başlamıştır. On yılı aşkın süredir müşterilerimize, kusursuz olarak hizmet vermeyi prensip edindik. Memnuniyet seviyesini üst düzeyde tutmayı hedefledik ve istenilenden fazlasını sunan bir casus telefon yazılımı ile müşteri mağduriyetini sıfıra indirmiş bulunmaktayız. Şirketimiz İzmir ve İstanbul merkezli olarak çalışmaktadır. İnternet sitemizdeki telefon numaralarımızdan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz ve canlı destek bölümümüzden sorularınıza yanıt alabilirsiniz. Bu özellik sayesinde ihanete uğradığını düşünen kişilerin kafalarında ki soru işaretleri ortadan kalkmıştır.
İstediğiniz yada tarafımızdan satılan cep telefonuna casus yazılım yüklemesi fiziksel olarak yapılmaktadır. Telefonu vereceğiniz kişiye, belirtmemeniz halinde haberi olmayacaktır ve öğrenmesi imkansızdır. Adınıza özel olarak oluşturduğumuz kullanıcı panelinin rahat sistemi ile dilediğiniz özellikleri kullanabileceksiniz. Oluşturulan kullanıcı adı ve belirlediğiniz kullanıcı şifresi ile hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Windows işletim sistemi, ios işletim sistemi ve android işletim sistemi için farklı yazılımlar kullanılmaktadır. Cihazın fabrika ayarlarına geri döndürülmesi durumunda yazılım silinmiyor ve bu durumdan etkilenmiyor. Çalışan uygulamalar ve aktif programlar listesinden görünmüyor. Hiçbir şekilde belli olmayan casus yazılım ile istediklerinize ulaşabilirsiniz. Panel sayesinde, gizli yönetici konumunda olacaksınız ve yapacağınız işlemleriniz belli olmayacaktır.
Özellik ile Alzheimer hastaları ve yaşlı yakınları tercih etmektedir. Kaybolma ve ani müdahale gerektiren durumlarda tedbir alamızı sağlayacaktır. Güven sorunu olan veya aldatıldığından şüpheleneneler için biçilmiş kaftandır. İçinizde ki kuşu ve şüpheyi ortadan kaldırabilirsiniz. Sinyal tespiti özelliği sayesinde anlık konum bilgisine ulaşacaksınız ve yalan durumunu ortaya çıkarabilirsiniz. Elemanlarınızın çalışma sahasının dışında olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Çocuğunuza alacağınız cep telefonu ile yerini öğrenmeniz daha kolay hale gelecektir ve uzak yerde öğrenci olan evladınız ile aranızda ki mesafeler ortadan kalkacaktır. Müşteri memnuniyeti %100 olan ürünümüzü her koşulda ve internet olan yerlerde kullanabilirsiniz.
Sinyal tespit sistemi
Casus yazlımın entegre edildiği cihazın yer tespiti yapılmaktadır. Yönetici paneline giriş yaptığınız takdirde, yerini tam olarak öğrenebilirsiniz. Kullanıcı adınız ve kendinizin belirlediği şifre ile giriş yaparak istediğiniz özelliği kullanma hakkına sahipsiniz. Ayrıca sim kart değişimi ve programların takibini de yapabilirsiniz. Şifrenizi, başka kişilere söylemenizi tavsiye etmiyoruz ve bu sayede sizden başkası panele erişemez.