Sim Kart Takibi

Telefon takip programı, firmamızın geliştirdiği ve yazılım uzmanlarımızın güncellediği harika bir casus yazılımdır. Türkiye’de ilk olarak biz satışa sunduk ve kullanıcılarımızdan mükemmel yorumlar aldık. Olumlu tepkiler ile satışımıza devam etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutarak, düzenli çalışma prensibimiz sayesinde farklı hizmetimizi belli etmekteyiz. Şirketimiz, İstanbul ve İzmir merkezli olarak kullanıcılarına görüşme imkanı sağlamaktadır. İnternet sitemizde bulunan irtibat numaralarımızdan istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Ayrıca, sitemizde ki canlı destek kısmından sorularınıza yanıt alabilirsiniz. Günün her saatinde müşterilerimiz ve kullanıcılarımız ile diyalog halindeyiz. Bu sayede desteğimizi tam zamanlı olarak yapmaktayız. Güzel ülkemizin bütün bölgelerinden ve illerinden müşterilerimiz vardır. Çok sayıda referansımız mevcuttur ve bu yüzden işimizde bir numara olarak çalışmaktayız.
Kötü amaçlı yazılımları kullanmanıza gere kalmadı. Firmamız, casus yazılım ile müşterilerine büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Getireceğiniz ya da tarafımızdan satılan cep telefonlarına yapacağımız casus telefon yüklemesi ile sizlere aradığınızdan fazlasını sunuyoruz. Fiziksel olarak, kısa süreli işlem ile artık telefonun uzaktan gizli yöneticisi olma fırsatını yakalıyorsunuz. Sim kartın takibi, konumu ve bölgesi hakkında anlık olarak bilgi alabilirsiniz. Adınıza oluşturulan, özel kullanıcı paneline giriş yapmanız yeterli olacaktır. Kullanıcı adı ve sizin belirlediğiniz kullanıcı şifreniz ile aktif olduğunuz takdirde telefonun bütün özelliklerine kullanabileceksiniz. Kolay ve anlaşılır bir tasarımı olan panel sayesinde aradığınızı rahatlıkla bulabilirsiniz. Hiçbir şekilde, casus yazılımın belli olması mümkün değildir. Cihazı vereceğiniz kişiye belirtmemeniz halinde anlamasının imkanı yoktur. Fabrika ayarlarına geri döndürülse bile silinmiyor. Ayrıca, açık uygulamalar ve çalışan programlarda belli olmayan tam bir casus yazılımdır. Android işletim sistemi, Windows işletim sistemi ve ios işletim sistemlerine uygun olarak yazılımlar yüklenmektedir.
Kullanıcılarımızın istekleri doğrultusunda ki özelliklerini aktif ediyor. Panelden yönetebiliyorsunuz ve bu sayede sim kart sahibinin nerede olduğunu öğrenebiliyorsunuz. Genelde şirket sahipleri ve personel sorumluları elemanlarının takibi için tercih ediyor. Böylece nerede olduğunu daha rahat öğreniyorsunuz ve iş verimini tam kapasite olarak arttırma fırsatı yakalıyorsunuz. Yalan söylemesinden şüphelendiğiniz sevgiliniz, sözlünüz, nişanlınız yada eşiniz var ise bunu ortaya çıkarmanız kaçınılmaz olacaktır. Harika casus telefon yazılımı sayesinde istediğinize ulaşabilirsiniz ve içinizde ki şüpheyi atarak ferahlayabilirsiniz. Alzheimer hastası yakınları ve yaşlı yakınlarının kesinlik ile kullanması gerekmektedir. Bu sayede nerede olduklarını kolaylık ile öğrenebilirsiniz ve müdahale gerektiren durumlarda geç kalmazsınız. Ufak çocuğuna yeni telefon alacaklar veya okumak için evladını başka yere gönderecek ebeveynlerin bir numaralı seçimi olmayı başaran casus yazılım içlerini rahatlatmıştır. Arada ki mesafeleri ortadan kaldırmayı başarmıştır ve olumlu sonuçlar ile ailelerin çocuklarını güven altına almasını sağlıyor.
Sim kart takip sistemi
Casus yazılım, yüklenen cep telefonuna takılan sim kartın takibi müşteri panelinde belli olmaktadır. Sim kartın konumu, içinde ki bilgileri ve bütün detaylarını uzaktan yönetici olarak belirtilen kullanıcı hesabının paneline aktarılması yapılmaktadır. Birbirinden farklı özelliklere ve fazla donanımlara sahip yazılım ile istediklerinizi öğrenebilirsiniz. Beklentinizin çok üstünde sonuçlar alacaksınız ve bedava yazılımlara itibar etmemenizi tavsiye etmekteyiz. Firmamızın geliştirip satışa sunduğu telefon dinleme programı ile anlık olarak konum bilgisine ulaşabilirsiniz. Kullanıcı adınız ve kullanıcı şifreniz ile giriş yaptıktan sonra cihazın konum bilgilerine ulaşacaksınız.