Ses Kaydetme

Firmamız tarafından, fiziksel olarak yüklenen casus yazılım ile her türlü sesi kaydetme imkanına sahip olacaksınız. Telefon dinleme programının özellikleri, kullanıcılarının beklentisinden fazlasını karşılamaktadır ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacak şekilde tasarlanmıştır. Araştırma ve geliştirme uzmanlarımız tarafından geliştirilen casus telefon yazılımını Türkiye’de ilk olarak satmanın gururunu yaşamaktayız. İzmir ve İstanbul merkezli olarak çalışıyoruz. Ülkemizin her bölgesinde ve bütün şehirlerinde müşterilerimiz mevcuttur. İnternet sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden, telefon numaralarımızı arayarak bize ulaşabilirsiniz. Aklınızda ki soru işaretlerini ortadan kaldırmak için, canlı destek bölümünden sorularınıza yanıt alabilirsiniz.
İstediğiniz telefona, casus yazılım entegre edilmektedir. Android işletim sistemi telefon dinleme programı, ios işletim sistemi telefon takip programı ve Windows işletim sistemi casus yazılımını kullanıcılarımıza tavsiye ediyoruz. Kurulum gerçekleştikten sonra, adınıza özel oluşturulan kullanıcı paneli ile dilediğiniz özelliği kullanma hakkınız olacaktır. Bu sayede, uzaktan gizli yönetici konumunda olacaksınız. Fiziksel olarak gerçekleştiren yüklemenin sonunda, cep telefonunu vereceğiniz kişiyi bilgilendirmemeniz halinde öğrenmesinin imkanı yoktur. Hiçbir türlü uygulamalarda ve çalışan programlarda gözükmemektedir. Ayrıca, telefonu fabrika ayarlarına döndürdüğünüz zaman dahi yazılım silinmeyecektir. İnternet üzerinde ki bedava programları kullanmanızı tavsiye etmiyoruz ve kötü amaçlı yazılımlar ciddi sonuçlar doğurabilir. Cihazınıza hasar verebilir ve veri kaybına yol açabilir. Bu yüzden müşterilerimize profesyonel olarak hizmet vermeyi prensip haline getirmiş bulunmaktayız.
Casus yazılım ile ses kaydetme özelliğini genelde evli çiftler tercih ediyor. Eşlerin, birbirlerine güvensizlik durumlarında çözüm üretmelerine yardımcı oluyor ve sonuca doğru atılan adımları hızlandırmaktadır. Evlilik yolunda olan insanların, kafalarında ki şüpheleri ve soru işaretleri ortadan kaldırmalarına yardımcı olacaktır. Telefon görüşmelerini ve ortam seslerini kayıt altına alıyor. Bu sayede artık ufak çocuğunuza yeni telefon alırken casus telefon yazılımı sayesinde güvende olmasını sağlayabilirsiniz. Şehir dışına ya da yurt dışına okumak için göndereceğiniz evladınızın kimler ile görüştüğünü merak ediyorsanız bunu gerçekten öğrenebilirsiniz. Şirket sorumluları ve personel müdürlerinin elemanlarını daha iyi takip etmeleri için yazılım güzel sonuçlar vermektedir. Müşteriler ile yapılan görüşmeler ve bulundukları yer ile seslerin dinlenmesi iş verimini arttıracaktır. Hasta ve Alzheimer yakınlarının kullanması doğru olacaktır. Bu sayede istenmeyen sonuçlara kesin çözüm olacaktır.
Ses kayıt sistemi
Telefon dinleme programı, casus yazılım yüklenen cihazla yapılan görüşmeleri kayıt altına alabilirsiniz. Ayrıca, ortamda ki konuşmalar ve dışarıdan gelen sesleri muhafaza edebilme özelliği vardır. Dışarıdan hiçbir şekilde belli olmaz ve kullanıcı paneline giriş yaptığınız zaman ses dosyası olarak kayıt edilenleri görebilirsiniz. Arama zamanı, saati ve süresi gibi bir çok detayı sizlerin önüne sunmaktayız. Fiziksel olarak, yüklemesi yapılan casus yazılım sayesinde müşterilerimiz %100 sonuçlar almaktadır. İnternetin bağlı olduğu yerlerde, kesintisiz olarak erişiminiz olacaktır. Her türlü uygulamadan ( facebook, viber, skype, whapsapp ve bunlar gibi olanlar ) yapılan sesli konuşmaların ( gelen arama, giden arama, konferans konuşmaları ve ortam sesleri ) kayıtları isteğiniz dahilinde tutulmaktadır. Casus yazılım, telefon dinleme programı müşterilerimizin isteklerine göre özelliklerini aktif etme durumundadır.