Ortam Dinlemesi

Telefon dinleme programı ile cihaz üzerinde gizli yönetici konumunda oluyorsunuz. Casus yazılım, firmamız tarafından uzun zaman önce geliştirildi. Araştırma ve geliştirme uzmanlarımızın çalışmaları sonucunda mükemmel bir tasarım haline geldi. Firmamız, İstanbul ve İzmir merkezli olarak hizmet veriyor. Her geçen gün müşteri memnuniyetini arttırmaktayız ve bu sayede mağduriyeti sıfıra indirmiş bulunuyoruz. Profesyonel çalışma sistemimiz ile yıllardan beri güvenilir olarak müşterilerimize hizmet vermeyi prensip haline getirdik. Sitemizde ki iletişim bilgileri bölümünde numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Canlı destek kısmından ise günün her saatinde yazılı olarak isteklerinizi ve sorularınızı cevaplandırabilirsiniz. Günün yirmi dört saati, kesintisiz olarak arayabilirsiniz.
Casus yazılım ile cep telefonunun gizli yöneticisi haline geleceksiniz. İstediğiniz telefona fiziksel olarak yapacağımız yükleme sonucunda istediğinize kısa zamanda ulaşabilirsiniz. Verilerin adınıza kayıtlı olmasını sağlamak için size verilecek kullanıcı hesabı ile kayıtlarınız güven altında olacaktır. Kendi belirleyeceğiniz kullanıcı şifreniz ile kullanıcı paneline giriş yaptıktan sonra istediğiniz bütün özellikleri kullanabilirsiniz. Kolay ve anlaşılır bir tasarıma sahip olduğundan dolayı zorluk çekmeyeceksiniz. Casus yazılımın yüklendiğini, söylememeniz haline anlaşılmasının imkanı yoktur. Açık uygulamalarda ve kullanılan programlarda gözükmemektedir. Ayrıca, fabrika ayarlarına geri döndürme işlemi yapılsa dahi casus telefon yazılımı silinmiyor. Bu sayede profesyonel bir telefon takip programı olduğunu daha iyi anlayacaksınız.
Ortam dinleme özelliği ile casus yazılımın yüklendiği telefondan sesleri alacaksınız. Ses dosyası halinde kullanıcı paneline kayıt olacaktır. Bu sayede, şüphe içinde olan evli çiftler ve evlilik yolunda adım atmaya hazırlananların kafalarında ki soru işaretleri ortadan kalkacaktır. Telefon görüşmeleri ve mikrofona gelen ortam seslerinin kayıt edilmesi büyük avantajlar sağlayacaktır. Hasta yakınları ve Alzheimer yakınlarının artık merak içinde olmalarına gerek yok. Casus telefon yazılımı sayesinde içiniz rahat olacaktır. Çocuğunuzun telefonuna yükleteceğiniz casus yazılım ile şehir dışına okumaya gitse bile yanında gibi hissedeceksiniz. Ufak çocuğuna cep telefonu alanların kesinlik ile casus yazılımı yükletmelidir. Böylece istenmeyen durumlar karşısında acil müdahale edebilirsiniz. Kötü arkadaşlıklar kurmasını engelleyerek daha güzel bir gelecek sahibi olmasını sağlayabilirsiniz. Çalışanlarınızın mesai saatleri içinde yaptığı görüşmeleri takip altına alabilirsiniz ve konum takibi ile nerede olduğunu doğruluk payı %100 olarak tespit edebilirsiniz. Bu şekilde iş verimini ve potansiyelini arttırmanız mümkündür.
Ortam dinleme sistemi
Casus telefon yazılımı yüklemesi yapılan cihazın, mikrofonuna gelen seslerin hepsini kayıt etme özelliği vardır. Gizli olarak yönetici panelinde tutulmaktadır ve size özel olarak oluşturulan bilgiler ile giriş yaparak dinleme imkanına sahipsiniz. Casus yazılım, fiziksel olarak kısa sürede cep telefonuna entegre edilmektedir ve bu sayede kullanıcılarına büyük imkanlar sağlıyor. Birbirinden farklı özelliklere sahip, telefon dinleme programı özellikleri ile kişilerin beklentilerinin fazlasını karşılamaktadır. Konuşmaların, görüşmelerin hepsini dinleyebiliyor ve telefon kapalı olsa dahi ortamda ki sesleri otomatik olarak kullanıcı paneline kayıt ediyor. Casus yazılım, telefon dinleme programı firmamız tarafından uzun zamandır satıştadır.