Mesaj İçerikleri Takibi

Araştırma ve geliştirme uzmanlarımızın oluşturduğu casus yazılım ile müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmayı başardık. Firmamız İstanbul ve İzmir merkezli olarak hizmet veriyor. On yılı geçti ve sektörün kurucusu olarak çalışmaya devam ediyoruz. Güzel Türkiye’mizin her ilinde telefon dinleme programını satmayı başardık. Telefon takip programı ile içinizde oluşan şüphe ortadan kalkacaktır. Günün her saatinde müşterilerimize destek vermekteyiz. Sitemizde bulunan iletişim bilgileri bölümünden telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca, canlı destek kısmından mesaj atarak anlık olarak cevap alma şansına sahipsiniz. Ürünümüzün bütün bilgileri, detayları ile verilmiştir ve sormak istediklerinizi telefon ile arayarak cevaplandırabilirsiniz.
Casus yazılım yüklemesi istediğiniz cep telefonuna yapılmaktadır. Telefon takip programı fiziksel olarak yüklenmektedir ve sonrasında kullanıcı panelinden çalıştırabilirsiniz. Adınıza oluşturulacak özel kullanıcı paneline giriş yaparak, uzaktan gizli yönetici konumunda cihazı kontrol etme yetkisine sahip olacaksınız. Casus telefon yazılımı yüklemesi yapılmış olan cihazı, verdiğiniz kişiye söylememeniz halinde öğrenmesinin imkanı yoktur. Uygulamalarda ve açık olan programlarda belli olmaz. Cep telefonunu fabrika ayarlarına döndürdüğünüz takdirde silinmiyor ve bu şekilde gizliliğini korumaktadır. Farklı sitelerden ve güvenilmeyen yerlerden temin ettiğiniz yazılımları kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Kötü amaçlı olabilirler ve kurulumun yapıldığı cihaza zarar verme ihtimalleri büyüktür.
Mesajlaşma özelliği olan bütün uygulamaların takibini yapmaktadır ve ayrıca kısa mesaj servisinden gelenleri kayıt altına alıyor. Casus yazılımın yüklendiği cep telefonu sayesinde artık güven sorununu ortadan kaldırabilirsiniz. Evli çiftlerin ve evlilik yolunda olan kişilerin içinde ki şüphe duygusuna artık yer olmayacaktır. Casus telefon yazılımı sayesinde istediğiniz cevaplara ulaşabilirsiniz. Şirket çalışanınızın ya da farklı bir görevi olan personelinizin kimler ile mesajlaştığını bilmek hakkınız. İş potansiyelini ve verimini arttırmanız açısından önemle geliştirilmiş bir yazılımdır. Yaşlıların ve Alzheimer hasta yakınlarının almaları gerekmektedir. Böylece konum takibi ve mesaj yöntemleri ile güvenilmeyen insanlardan uzak olmalarını sağlayacaktır. Son zamanlarda artan dolandırıcılıkların önüne geçilmektedir ve bu sayede kısa sürede müdahale etme şansını yakalıyorsunuz. Ufak çocuğunuz yada okumak için yanınızdan farklı bir yere gönderdiğiniz evladınızın kimler ile görüştüğünü ve kimler ile neler mesajlaştığınız görmek istemez misiniz? Bu konularda sizi aydınlatıyoruz ve istediğiniz cevapların hepsini almanız için geliştirdiğimiz casus yazılım ile yardımcı olmaktayız.
Mesaj içerikleri takip sistemi
Telefon dinleme programı yüklendikten sonra, kullanıcı hesabınıza giriş yaparak işlemlerin hepsini görebilirsiniz. Mesaj içerikli olan bütün uygulamaların ve sosyal medya hesaplarının takibi kayıt altına alınmaktadır. Yazılan mesajlar, alınan mesajlar, konferans konuşmaları ve bu tarzda ki görüşmelerin hepsi eksiksiz bir şekilde kaydedilmektedir. Ayrıca görüşme süreleri ve zamanları detaylı bir şekilde belirtilmektedir. Bunun yanı sıra birbirinden farklı özelliklere sahip casus yazılım ile istediğinizden fazlasına ulaşmanız mümkündür. Telefon takip yazılımı ile beklentinizin üzerine çıkmış bir casus yazılım sahibi olabilirsiniz.