Line Takibi

Uzun yılların sonucunda oluşturulan casus yazılım, telefon dinleme programı sayesinde artık içinizde ki şüphelerden kurtulacaksınız. Firmamız on yıldan fazla süredir müşterilerine profesyonel olarak hizmet vermektedir. Prensibimiz müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak mağduriyeti sıfıra indirmektir. Araştırma ve geliştirme uzmanlarımızın ortaya çıkardığı telefon takip programı çağın buluşu olarak göstermektedir. İzmir ve İstanbul merkezli olarak çalışmaktayız. Türkiye’de ilk olarak üretimini ve satışını biz yaptık. Olumlu sonuçlar ve güzel yorumlar alarak işimize devam etmeyi hedefledik. Her geçen gün yazılımımızı geliştirmekteyiz ve müşterilerimize en iyiyi vermeyi prensip haline getirmiş bulunmaktayız. Sitemizde canlı destek bölümü mevcuttur ve buradan dilediğiniz zaman yazarak iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, irtibat kısmında ki numaralarımızdan arayabilirsiniz ve kafanızda ki soru işaretlerini daha rahat bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz.
Casus telefon yazılımı istenilen cep telefonuna fiziksel olarak yüklenebiliyor. Bu sayede istediğiniz özelliği, uzaktan yönetici olarak çalıştırabilirsiniz. Adınıza oluşturacağımız kullanıcı panelinden rahatlıkla istediğiniz bilgiyi inceleyebilirsiniz. Rahat ve kullanışlı bir tasarımı vardır. Müşterilerimizin anlayabilmesi için tasarlandığından dolayı, dilediğiniz cep telefonu özelliğini takip altına alabilirsiniz. Sosyal medya, mesajlaşma programları ve bu tarzda ki sonradan yüklenen uygulamaların görüşme bilgilerini kayıt altına almaktadır. Kullanıcı adınız ve kullanıcı şifreniz ile müşteri paneline giriş yaptıktan sonra aktif hale gelecektir. İnternet olan yerde, en ufak bir detayı bile atlaması mümkün değildir. Ayrıca casus yazılımın fark edilmesi imkansızdır ve cep telefonu fabrika ayarlarına geri döndürüldüğünde dahi silinmemektedir. Bu sayede gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
Line üzerinden yapılan görüşmelerin takibini casus yazılım ile yapmanız mümkündür. Ayrıca fotoğraf ve dosya transferlerinin hepsi kayıt altına alınıyor. Bu sayede eşlerin birbirine güvenmeme durumuna çözüm üretiliyor. Ayrıca evlilik yolunda ilerlemek isteyenlerin içinde ki şüpheyi geçirmelerinde etkin bir rol oynamaktadır. Çocuğunuzun line üzerinden kimler ile görüştüğünü bilmek istemez misiniz? Personel sorumluları, firma yetkilileri ve fazlası ile eleman çalıştıran kişilerin altında ki personellerinin kimler ile görüştüğünü bilmek istemeleri durumunda net cevaplar vermektedir. Ayrıca iş gücünü ve potansiyelini yüksek oranlarda arttırdığından dolayı tercih edilmektedir.
Line takibi sistemi
Casus yazılımın yüklü olduğu cep telefonu üzerinde ki uygulamaların hepsinin takibi yapılmaktadır. Kullanıcı paneli üzerinden, line uygulamasında ki yapılan eylemler ( gelen aramalar, giden aramalar, medya ve dosya aktarımları ) görüşmektedir. Konuşma süreleri ve konuşma saati kayıt altına alınıyor. Ayrıca bu tarzda ki programların hepsinin kayıtları tutulmaktadır. Telefonun işletim sisteminin özelliklerine göre çalıştırdığı uygulamaların takibi yapılıyor. Ayrıca yer ve konum tespitleri ile farklılığını belli ediyor. Casus yazılım, telefon takip programı müşterilerin ihtiyaçlarından fazlasını karşılamaktadır.