Kapalı Dinleme

Telefon dinleme programı, casus yazılım yüklemesi yapılan cihaz ile ortam seslerini dinleme imkanına sahipsiniz. Cep telefonu kapalı olsa dahi dinleme yapıyorsunuz ve mikrofona gelen sesleri kayıt altına alabiliyorsunuz. Uzun zamandır ürettiğimiz telefon takip programını müşterilerimize satıyoruz ve on yılı aşkın süredir verdiğimiz kaliteli hizmet ile tercih edilen olmayı başarmış bulunmaktayız. Araştırma ve geliştirme uzmanlarımızın geliştirdiği sistem ile profesyonel olarak çalışmaktayız. Sitemizde bulunan iletişim bilgileri bölümünden numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca, canlı destek kısmında dilediğiniz zaman yazarak kafanızda ki soru işaretlerini ortadan kaldırabilirsiniz. İçinizde ki şüphe hissini ortadan kaldırmak için tarafımızca geliştirilen yazılımı almanız yeterli olacaktır.
Fiziksel olarak cep telefonuna, casus yazılım yüklemesini yaptıktan sonra istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Müşterimizin adına açılan kullanıcı hesabı ile kullanıcı paneline şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Bu sayede uzaktan yönetici olarak cep telefonunu kontrol edebilirsiniz. Android işletim sistemi telefon dinleme, ios işletim sistemi casus telefon yazılım programı ve Windows işletim sistemi casus yazılımı ile hizmet vermekteyiz. Dilediğiniz cep telefonuna yazılım yüklemesi yapıyoruz ve müşterimizin kullanışına sunmaktayız. Dışarıdan fark edilmesi mümkün değildir ve gerçekten son teknoloji olan programın yüklendiği telefon fabrika ayarlarına döndürüldüğünde dahi silinmemesi takdiri hak ediyor.
Cep telefonu kapalı iken, mikrofona gelen sesleri dinleyebilirsiniz. Casus telefon yazılımı ile bütün görüşmelerin takibini yapabiliyorsunuz. Bu sayede artık güvenilmeyen sevgililerin yada eşlerin aldatmalarının önüne geçilmektedir. Evlilik yolunda olan çiftlerin, birbirlerine olan güvensizliklerini ortadan kaldırarak içlerini rahatlatmaları için biçilmiş kaftandır. Çocuklarınıza aldığınız cep telefonlarına casus yazılımı yükleterek kafanızda ki soru işaretlerini ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca şehir dışına ya da yurt dışına gönderdiğiniz evladınızın takibini yapabilirsiniz. Ani müdahale gerektiren durumlarda, aranızda ki mesafe ortadan kalkacaktır. İşyeri çalıştıranlar, şirket yöneticileri ve personel sorumlularının iş verimliliğini arttırmak için tercih ettikleri bir telefon dinleme programı geliştirmeyi başardık. Müşteriler ile yapılan görüşmeler ve ayrıca telefonun bulunduğu konumu anlık olarak saptayabilirsiniz.
Kapalı dinleme sistemi
Casus yazılım yüklemesi yapılan cihazın kontrolünü elinizde tutacaksınız. Yükleme yapılan cihazda ki casus telefon yazılımı sayesinde istediğiniz sonuçları alacaksınız. Cep telefonunda yapılan görüşmeler kayıt altına alınıyor ayrıca mikrofona gelen seslerin hepsini duyabilirsiniz. Kapalı iken yapılması gereken tek işlem, tanımlanan telefondan hedef kişiyi aramaktır. İnternet üzerinden indirilen bedava programlara ve uygulamalara itibar etmemenizi tavsiye etmekteyiz. Kötü amaçlı yazılımlardan uzak durmalısınız. Kullanıcı paneline düşen bilgiler ile, hedef telefonda yapılan tüm eylemleri zamanıyla inceleme şansına sahipsiniz. Casus yazılım, telefon dinleme programı yükleyerek cihaz üzerinde gizli yönetici olarak işlemler yapabilirsiniz.