Hangout Takibi

Bütün işletim sistemlerine yüklenebilen casus yazılım firmamız tarafından geliştirilmiştir ve uzun zamandır müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. İstanbul ve İzmir merkezli olarak çalışmaktayız. Müşteri mağduriyetini sıfıra indirmeyi başardık ve araştırma geliştirme uzmanlarımızın ortaya çıkardığı telefon dinleme programı ile Türkiye’de bir ilk olduk. Casus telefon yazılımı yüklemesi yapılan telefonu uzaktan kontrol etme şansına sahipsiniz. Ülkemizde telefon dinleme programını ilk olarak biz geliştirdik ve müşteriler ile buluşturduk. Türkiye’nin her yerinden müşteriye sahibiz ve iletişim ağımız ülkemizin her yerine yayılmaktadır. Sitemizde bulunan irtibat numaralarından istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Ayrıca, canlı destek bölümünde merak ettiklerinizi sorabilirsiniz ve ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.
Casus telefon yazılımı fiziksel olarak yüklenmektedir. Ufak bir işlem sonucunda telefonunuza başarılı bir yükleme yapıyoruz. Cep telefonunuzun özelliklerine göre olan bütün fonksiyonlarını uzaktan olarak kullanabiliyorsunuz. Adınıza oluşturulan kullanıcı panelinden, cihazın uzaktan yöneticisi konumunda oluyorsunuz. Belirlenen kullanıcı adınız ve kullanıcı şifreniz ile panele giriş yapabiliyorsunuz. Android işletim sistemi, ios işletim sistemi ve Windows işletim sistemine uygun olarak telefon dinleme programı yüklemesi yapıyoruz. Bu sayede bütün tep telefonlarına özel olan casus telefon yazılımını kullanabiliyorsunuz. İçinde ki uygulamaların tümünü uzaktan kontrol ederek, veri kayıtlarını inceleme fırsatı buluyorsunuz.
Casus yazılım yüklenen cihazın hangout uygulamasını rahatlıkla görebilirsiniz. Güvensizlik durumunda, eşlerin yada çiftlerin birbirine olan bağlılığının testinde büyük bir rol oynamaktadır. Uygulamanın bütün özelliklerini takip edebilirsiniz. Çocuğunuzun kimler ile neler konuştuğunu bilmek istemez misiniz? Bu sayede içinizde ki şüphe duygusundan kurtulabilirsiniz ve kafanızda ki soru işaretlerini ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca iş yeri sahipleri, personel sorumluları ve altında fazla sayıda eleman çalıştıranların bir numaralı tercihidir. Hangout uygulaması ile yapılan müşteri görüşmeleri ve dosya transferlerinin bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Hangout takibi sistemi
Cep telefonuna yüklene casus yazılım ile istediğiniz uygulamayı gizlice kontrol etme fırsatına sahipsiniz. Hangout uygulaması takibi ile özelliklerinin hepsini kayıt altına alıyorsunuz. Casus telefon yazılımı sayesinde, kullanıcı panelinden cihazı gizli yönetici olarak kontrol altına alıyorsunuz. Yapılan görüşmeler ( gelen arama, giden arama ), fotoğraf aktarımı, dosya gönderimi ve diğer hangout özelliklerini görebiliyorsunuz. Ayrıca, müşterimizin aldığı programın özelliklerine göre cihazın işletim sisteminin yeterliliğinde ki uygulamaların takibi mümkündür. Casus yazılım, telefon dinleme programı sayesinde istediğinizden fazlasına ulaşabilirsiniz.