Hafıza Kartı Takibi

Telefon dinleme programı, casus yazılım Türkiye’de ilk olarak firmamız tarafından geliştirilerek satışa sunulmuştur. On yıldan fazla süredir, hizmetimizi profesyonel bir şekilde vermekteyiz. Artık bütün cep telefonlarında, dahili hafızanın yanında bir hafıza kartı mevcuttur. Daha fazla kapasite ile işlemci hızlanıyor ve daha fazla depolama olanı oluyor. Araştırma ve geliştirme uzmanlarımız tarafından son sürümü çıkarılmıştır. Müşterilerimize günün her saatinde destek veriyoruz ve istediğiniz şekilde günün her saatinde ulaşma şansı yakalıyorsunuz. Ayrıca sitemizde bulunan irtibat numaraları bölümünden ve canlı destek kısmından iletişime geçmeniz mümkündür. İstanbul ve İzmir merkezli olarak çalışmaktayız. Türkiye’nin her ilinde ve her ilçesinde müşterilerimiz vardır. Bu yazılımın fark edilmesi imkansızdır ve kurulumu fiziksel olarak yapılabilmektedir. İnternet üzerinde ki bedava uygulamalara itibar etmeyiniz. Telefonunuza, kötü amaçlı programların zarar vermesini engelleyiniz.
Günümüzde bütün cep telefonlarında hafıza kartı vardır. Artık bu harici kartların içine de casus yazılım yüklenmektedir. Casus telefon programı başarıyı elde etmiş ve yüzlerce müşteri tarafından tam not almıştır. Android işletim sistemi, ios işletim sistemin ve Windows işletim sistemine uygun olarak telefon takip programı yüklemesi yapılabilmektedir. Yükleme şekilleri birbirinden farklıdır. İnternet üzerinden verilen link ile, bluetooth ile ve usb kablo aracılığı ile yükleme yapılıyor. Sonuç olarak, fiziksel temas gerekmektedir ve birkaç dakika içinde işlem başarılı olacaktır. Adınıza verilen kullanıcı paneliyle birlikte her özelliğini kullanabilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz şifre ve tarafımızdan verilen kullanıcı adı ile giriş yaparak aktif hale getiriyorsunuz. Sonrasında, telefonu uzaktan yöneterek istediğiniz özelliklerine ulaşarak uygulamaları gizli olarak kullanıyorsunuz.
Genellik ile iş yeri sahipleri, yöneticiler ve personel sorumluları casus yazılım yüklenen telefonları kullandırtmayı tercih ediyor. Bu sayede müşterileri ile görüşmelerini, diğer yapılan konuşmaları takibe alarak üş potansiyelini arttırma fırsatı yakalıyorsunuz. Telefon dinleme programının yüklendiği cihazın üzerine takılı olan hafıza kartında ki bilgilerin hepsini görebiliyorsunuz. Bu sayede güvenmek istediğiniz insanların ve şüphe yaratan sevgililerin aklınızda oluşturduklarını netliğe kazandırabilirsiniz. Şehir içinde, şehir dışında ya da yurt dışında okuyan çocuğunuzu uzaktan da olsa takip edebilirsiniz. Güvenilmeyen insanların, sevdiğiniz kişilerin etrafında olmasını bu şekilde engelleyebilirsiniz. Acil müdahale gerektiren durumların önceden fark edebilirsiniz.
Hafıza kartı takibi sistemi
Casus yazılım yüklenen cep telefonunu istediğiniz gibi takip edebilirsiniz. Artık hafıza kartı her telefonda var ve yapılan yüklemelerin bir çoğu içinde depolanmaktadır. Medya ve fotoğraf dosyaları otomatik olarak yükleniyor. Kullanıcı panelinden rahatlık ile görebilirsiniz ve aktarılanları takip altına alabilirsiniz. Artık hafıza kartlarına da casus telefon yazılımı yüklenebiliyor. İstediğiniz cihaza telefon dinleme programını kuruyoruz ve kısa süren bir işlem sonucunda profesyonel hizmeti almanızı sağlıyoruz. Şirket olarak müşteri memnuniyetini en yükseğe çıkardık ve uzun zamandır hizmet vermekteyiz.