GPS Takibi

GPS Takibi

Firmamız casus yazılım ve telefon dinleme programları üzerine Türkiye’de öncüdür. On yılı aşkın deneyim ve tecrübe ile sürekli yazılımımızı geliştirerek sizlere sunmaktayız. Güzel Türkiye’mizin bütün illerinden müşterimiz vardır ve hizmetimiz her yere yayılmıştır. Profesyonel kadromuz ile sizlere günün her saatinde destek vermeyi prensip haline getirmiş bulunuyoruz. Sitemizde ki iletişim bilgileri bölümünde telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca, canlı destek uygulamamız ile sitemizde dilediğiniz zaman yazışarak bilgi alabilirsiniz. İzmir ve İstanbul merkezli olarak müşterilerimize görüşme imkanı vermekteyiz. İnternet üzerinde ki bedavaya indirilen uygulamalara itibar etmemenizi öneriyoruz. Kötü amaçlı ve zarar verici yazılımlardan uzak durmalısınız. Bu tarzda ki mağduriyetlerin önüne geçiyoruz ve verdiğimiz kaliteli hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyelere taşımayı alışkanlık haline getirdik.
Şirketimizin geliştirdiği casus yazılımı, cep telefonunuza fiziksel olarak yüklüyoruz. Telefon dinleme programının kurulumu yapıldıktan sonra cihazı vereceğiniz kişinin yapacağı bütün eylemleri takip etme fırsatı bulacaksınız. Adınıza oluşturulan kullanıcı hesabı ve belirleyeceğiniz şifreniz ile uzaktan yönetici olacaksınız. Yapacağınız bütün işlemler gizli olacaktır ve casus telefon yazılımı yüklenen telefon ile yapılan görüşmeleri ses dosyası olarak kayıt edeceksiniz. Yazılımın fark edilmesi imkansızdır ve telefonu vereceğiniz kişiye söylememeniz halinde haberi olmayacaktır. Fabrika ayarlarına geri döndürmeniz durumunda program silinmeyecektir ve müşterimize profesyonel bir yazılım yüklemesi yapıyoruz. Android işletim sistemi yazılımı, ios işletim sistemi yazılımı ve Windows işletim sistemi yazılımı olarak kurulumu sağlıyoruz. Dilediğiniz cep telefonuna uygulayabiliyoruz.
Gps takibi ile cep telefonunun bulunduğu yeri anlık olarak öğreneceksiniz. İş yeri sahipleri ve personel sorumluları iş potansiyelini daha çok arttıracaktır. Personelinizin nerede olduğunu, gerçek yeri ve konumu ile öğrenebilirsiniz. Birbirine güveni olmayan eşlerin ve evlilik aşamasında olan kişilerin şüphe problemlerini ortadan kaldırmaktayız. Mükemmel casus yazılımın yüklendiği telefonu vererek kafanızda ki soru işaretlerinin hepsini ortadan kaldırabilirsiniz. Çocuğunuzu takip etmekte zorlanıyorsanız bu şekilde vereceğiniz cihaz ile haberi olmadan yanında olabilirsiniz. Sorunlar karşısında ani müdahale etme fırsatını ele geçireceksiniz. Yaşlı yakınları ve Alzheimer hastası yakınlarının kesinlik ile kullanması gerekmektedir. Merak ettiğiniz kişilerin nerede olduğunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz ve doğru konumunu rahatlıkla bulabilirsiniz.
Gps takibi sistemi
Casus yazılım, telefon dinleme programı yüklenen cihaz sayesinde her türlü eylemi görebilirsiniz. Kullanıcı paneline giriş yaptıktan sonra, cep telefonunun nerede olduğunu bulabilirsiniz. Gps konum bilgilerinin hepsi takip altındadır ve bunun gibi diğer bütün uygulamaların özelliklerini gizli olarak kullanma hakkına sahipsiniz. Profesyonel olarak geliştirilmiş casus yazılım, telefon takip programı ile hayatınızda önemli bir adım atabilirsiniz.