Gizli Video Çekimi

Müşteri memnuniyetini, en üst seviyede tutan casus yazılım ile yıllardır sorunsuz bir şekilde hizmet vermekteyiz. Telefon dinleme programları ile uzun soluklu olarak çalışma sistemini esas aldık. İzmir ve İstanbul merkezli olarak Türkiye’nin her şehrinde hizmet veriyoruz. On ( 10 ) yılı aşkın süredir profesyonel olarak çalışıyoruz ve günün her saatinde müşterilerimiz ile irtibat halindeyiz. Sitemizde ki iletişim bölümünde numaralarımıza ulaşabilirsiniz ve canlı destek bölümünden aktif olarak mesajlaşabilirsiniz. Kafanızda ki soru işaretlerini ortadan kaldırmak için detaylı açıklamalar yapmaktayız ve daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Türkiye’de ilk olarak biz başlattık bu hizmeti ve gurur duymaktayız. Uzman araştırma ve geliştirme kadromuz ile son teknolojiye sahip casus telefon yazılımı ile artık merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.
Casus yazılımın yapılacağı telefonun kaldıracağı özelliklerin hepsini uzaktan yönetme imkanına sahipsiniz. Kurulum yapıldıktan sonra size vereceğimiz müşteri paneli ile uzaktan gizli yönetici olarak kontrol edebilirsiniz. Kullanıcı adınızı ve kullanıcı şifrenizi girdikten sonra yönetici paneline giriş yapacaksınız. Buradan, casus telefon yazılımının yüklendiği telefonun gizli yöneticisi olarak istediğiniz işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca uygulamaların hepsini gözlemleyebilir ve yapılan görüşmeleri ses dosyası olarak kayıt altına alabilirsiniz. Casus yazılımın yüklendiği telefonu vereceğiniz kişiyi bilgilendirmemeniz halinde, öğrenme imkanı yoktur ve telefonu fabrika ayarlarına döndürse dahi program silinmemektedir. Profesyonel telefon takip programı müşteri mağduriyetini sıfıra indirmeyi başarmıştır. İnternet üzerinden indireceğiniz bedava yazılımlar, kötü amaçlı olabilir ve cihazınıza zarar verebilir.
Yeni, evlenmeye hazırlanan sevgililerin birbirine güvenmediği durumlarda büyük ölçüde yardımcı olacaktır. İçinizde ki kuşkuyu ortadan kaldırmanızı sağlar. Evli çiftlerin arasında ki soğukluğun nedenini ortaya çıkarmaktadır ve şüphe içinde olan kişilerin kesinlikle kullanması gerekmektedir. Gizli bir şekilde telefonun kamerasını açabiliyorsunuz ve video kaydı yaparak görüntü elde edebiliyorsunuz. Şehir dışında yada yurt dışında okuyan çocuğunuz ile aranızda ki mesafeyi bu şekilde ortadan kaldırabilirsiniz. Takip etme olanağınız artacaktır ve kötü durumlar ile karşılaşması halinde hızlı müdahale şansına sahip olacaksınız. Alzheimer hastaları ve yaşlı yakınlarına kesinlikle tavsiye etmekteyiz. Muhteşem özellikleri sayesinde istediğiniz gibi gizli bir şekilde yakınlık kuracaksınız.
Gizli video çekimi sistemi
Casus telefon yazılımının yüklendiği telefonu uzaktan kontrol edebiliyorsunuz. Kullanıcı paneline giriş yaptıktan sonra istediğiniz özelliği kullanabilir ve yapılan görüşmelerin hepsini kayıt altına alabilirsiniz. Muhteşem bir özelliği vardır. Gizli ve sessiz bir şekilde kamera özelliğini çalıştırarak video görüntülerini elde edebilirsiniz. Video formatında kayıt altına alınıyor ve isteğiniz doğrultusunda bunu kullanabiliyorsunuz. Ayrıca fotoğraf çekimi yapabiliyorsunuz ve cihazın içinde ki bütün bilgileri görme yetkisine sahipsiniz.