Facebook Takibi

Casus yazılım, telefon takip programı ile istediğiniz bilgilere ulaşmanız çok kolay olacaktır. Uzun yıllardır, işimizi profesyonel olarak yapıyoruz. Türkiye’de ilk olarak telefon dinleme sistemi ile müşterilerimize hizmet vermeye başladık. Araştırma ve geliştirme uzmanlarımızın çok uzun süre sonucunda ortaya çıkardığı muhteşem bir yazılımdır. Günün her saatinde bize ulaşabilirsiniz ve sitemizde ki iletişim bilgilerinde aktif numaralarımız mevcuttur. Ayrıca, canlı destek bölümümüz ile sitemizden aktif olarak görüşme yapabiliyoruz. İşimizi profesyonel olarak yapıyoruz ve müşteri mağduriyetini sıfıra indirmiş bulunmaktayız. Cep telefonu üzerinde ki bütün özelliklerin uzaktan kumanda edilmesini sağlıyoruz. İstanbul ve İzmir merkezli olarak güzel Türkiye’mizin her şehrinde müşterilerimiz vardır.
Telefon dinleme programı, casus yazılım ile hayata geçmiştir. Android işletim sistemi,  ios işletim sistemin ve Windows işletim sistemine yüklemesi yapılmaktadır. Cihazı vereceğiniz kişinin yapacağı her hareketi takip edebilirsiniz. Adınıza oluşturacağımız kullanıcı hesabı ile müşteri panelini kullanabilirsiniz. Bütün bilgiler, kullanıcı paneline kayıt olacaktır. Kullanıcı isminiz ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra aktif olarak kullanabilirsiniz. Facebook üzerinden takip yapacağınız bir çok program mevcuttur ama bunun güvenilirliği tartışılır. Size bunu en iyi şekilde sunmayı hedefledik ve geliştirilen yazılımımız ile sorunsuz şekilde müşteri kullanımına sunduk. Sağlıklı bir kullanım istiyorsanız, internet üzerinde ki bedava programlara itibar etmeyiniz. Hepsinde virüs vardır ve kullanıcılara zarar vermektedir. Müşteri mağduriyetini sıfıra indirerek güven vermeyi prensip haline getirdik.
Artık çok yaygın bir hale gelen sosyal medya kullanımı çığ gibi büyüyor. Çocuğunuzun facebook üzerinden kimler ile görüştüğünü bilmek istemez misiniz? Ne tür paylaşımlar yapıyor ve kimler ile konuşuyor. Bunların hepsini casus yazılım yüklenmiş cep telefonu ile yapabilirsiniz. Evliliklerde ki şüpheleri ortadan kaldıracaktır ve evliliğe adım atmaya hazırlanan kişilerin birbirinden gizledikleri olabiliyor. Bunları ortaya çıkarmak için yapılan muazzam bir yazılımdır. Sevgilinize, hediye edeceğiniz bir telefon ile yapacağı görüşmelerin hepsini kayıt altına alabilirsiniz ve içinizde ki oluşan kuşkuyu ortadan kaldırabilirsiniz.
Facebook takibi sistemi
Cep telefonu üzerinden sosyal medya şifresi ile giriş yapıldıktan sonra her eylemi takip etme özelliği mevcut. Kullanıcı paneline kayıt ediliyor ve müşterimizin beklentisinden daha fazlasını karşılıyor. Facebook üzerinden yapılan görüşmelerin ses kayıtları, dosya alış verişleri, yazışmalar, beğeniler, paylaşımlar ve daha fazlasını takip edebilirsiniz. Casus yazılım yüklenen telefondan, facebook hesabına giriş yapıldığı andan itibaren kayıtların hepsi tutulmaktadır. Casus yazılım, telefon dinleme programı sizlere büyük kolaylıklar sağlayarak tahmininizden fazlasını verecektir.