E-Mail Takibi

Firmamız casus yazılım ve telefon dinleme programı konusunda profesyonel hizmet vermektedir. Araştırma ve geliştirme uzmanlarımızın geliştirdiği son teknoloji yazılım ile içinizde ki şüphe duygusundan kurtulacaksınız. On ( 10 ) yılı aşkın bir süredir aktif olarak çalışmaktayız ve Türkiye’de ilk olarak biz bu ürünün satışını yapmaya başladık. Türkiye’nin bütün illerinde hizmet veriyoruz. Özellik ile İzmir ve İstanbul merkezli olarak çalışmaktayız. Günün her saatinde canlı destek sistemimizden ve cep telefonu numaralarımızdan bize ulaşmanız mümkündür. İnternet sitemizde, iletişim numaralarımız mevcuttur ve canlı destek kısmından anlık olarak görüşme yapabiliriz.
İstediğiniz işletim sistemine casus yazılım, telefon dinleme programı kurulmaktadır. Android işletim sistemi, ios işletim sistemin ve Windows işletim sistemine sahip cep telefonlarınıza kurulumu gerçekleştirmekteyiz. Sonrasında, sizlere açtığımız kullanıcı hesabı ile kullanıcı panelini kullanabilirsiniz. Kullanıcı adınız ve kullanıcı şifreniz ile giriş yaptıktan sonra casus yazılımın yüklemesinin yapıldığı cep telefonunu istediğiniz gibi kontrol edeceksiniz. Gizli yönetici konumuna geçiyorsunuz ve bütün özelliklerini kullanabilirsiniz. Ayrıca ortam dinleme özelliği ile telefonun mikrofonuna gelen bütün sesleri dinleyebilirsiniz. Yapılan görüşmelerin hepsi ses dosyası olarak kayıt altına alınmaktadır. Bu şekilde kullanımını yapabilirsiniz ve anlaşılır panel ile zorlanmadan işlemlerinizi gerçekleştireceksiniz.
Şüphe içinde olmanıza gerek yok, bunu ortadan kaldırmak için size güzel bir fırsat vermekteyiz. Evli çiftlerin, birbirlerine karşı güvensiz olma durumlarında cep telefonlarına yükleyecekleri casus telefon yazılımı ile ferahlamaları kaçınılmaz olacaktır. Evlilik yolunda olan çiftlerin, akıllarında ki soru işaretlerini ortadan kaldırmalarına yarayacaktır. Ufak çocuğunuzun kimler ile görüşüp, mesajlaştığını bilmek isteyenlerin derdine güzel bir çare olacaktır. İstenmeyen kişiler ile konuşmaları durumunda erken müdahale edebilirsiniz. Şehir dışında okumaya giden çocuğunuzun, cep telefonuna yükleneceği takip programı ile aranızda ki mesafeyi ortadan kaldırabilirsiniz. Genellik ile yaşlı ve Alzheimer yakını olanlar acil müdahale için casus yazılımı tercih ediyorlar. Yönetici ve personel sorumlusu konumunda olanların iş potansiyelini arttırmaktadır. Personelinizin kimler ile görüştüğünü ve müşteriler ile diyaloglarını takip altına alabilirsiniz.
E-posta takibi sistemi
Telefon takip programı yüklenen cihaz sayesinde, artık uzaktan yönetici durumunda olacaksınız. Cep telefonu üzerinden yapılan bütün işlemleri kayıt ediyor. E-mail üzerinden yapılan görüşmelerin ve yapılan dosya alış verişinin takibini yapabilirsiniz. Gizli olarak, yönetici paneline kayıt ediliyor ve bu sayede merak ettiklerinizi öğrenme şansını yakalıyorsunuz. Tarayıcı üzerinden veya uygulama üzerinden gönderilen e-postaların hepsini görme yetkiniz vardır. Casus yazılım, telefon takip programı ile istediğiniz e-mail kayıtlarına ulaşabilirsiniz.