Durum Sorgulama

Birbirinden farklı özelliklere sahip telefon dinleme programı, casus yazılım yüklemesi yapılan cihaza uzaktan erişim hakkınız olacaktır. Firmamız uzun zamandır kişilerin ferah olmasını sağlıyor ve yaşam kalitelerini arttırmaktadır. Türkiye’de ilk olarak başlattık ve uzun yıllardır devam ettirmekteyiz. Araştırma ve geliştirme uzmanlarımızın çalışmaları sonucunda ortaya çıkardığı çalışmalar ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımayı başardık. Güzel Türkiye’mizin her ilinde ve ilçesinde müşterilerimiz vardır. Telefon dinleme yazılımı, kişilere fazlası ile yardımcı oluyor ve yüklemesi yapılan cihazın kontrolünü elinizde tutmanızı sağlıyor. Bu sayede, gizli yönetici konumunda istediğiniz her şeyi yapma imkanına sahipsiniz. Casus telefon yazılımı ile istediklerinizi yapabilirsiniz.
Eşlerine güvenmeyen çiftlerin, casus yazılım yüklenmiş bir telefon ile şüpheden kurtulmaları kaçınılmaz olacaktır. Evlilik yolunda ki kişilerin, karşısındaki insanı daha iyi tanıması açısından telefon dinleme programı yüklenen cihaz ile bir adım önde olur. Yaşlı yakını yada Alzheimer hastası olanlara kesinlik ile tavsiye ediyoruz. Bu gibi ilgi gerektiren konularda daha çabuk müdahale edebilirsiniz. Çocuğunuzun, kimin ile neler konuştuğunuzu öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken sadece bizi aramaktır. Şehir dışına yada yurt dışına okumak için gönderdiğiniz evladınızı bu şekilde daha rahat takip edebilirsiniz. Arada ki mesafeyi ortadan kaldırma imkanı sağlıyoruz.
Android işletim sistemi, ios işletim sistemi ve Windows işletim sistemi telefon takip programı yüklenmektedir. Casus yazılımı istediğiniz bir cep telefonuna yükletiyorsunuz ve sizin adınıza oluşturduğumuz kullanıcı panelinden istediğiniz işlemi yapabiliyorsunuz. Adınıza oluşturulan kullanıcı adı ile giriş yaptığınız zaman, telefonu uzaktan yönetebiliyorsunuz. İstediğiniz bütün özelliklerini kullanabilirsiniz ve ortam dinleme ile mikrofona gelen seslerin hepsini alacaksınız.
Durum sorgulama özelliği
Casus yazılım yüklenen cihaza, telefon takip programı eklenmiş oluyor. Bu sayede istediğiniz şekilde, uzaktan telefonu kontrol etme hakkına sahip oluyorsunuz. Durum sorgulama özelliğini aktif ettiğiniz zaman, cep telefonunda ki aktif olan bütün uygulamaları görebilirsiniz. Çalışanların hepsi liste halinde gözükecektir. Casus yazılım, telefon takip programı ile cihazı vereceğiniz kişiyi istediğiniz gibi takibe alabilirsiniz.