Canlı Fotoğraf Çekimi

Casus yazılım ile artık telefonu kontrol etmeniz mümkün. Sizlere büyük imkanlar ve kolaylıklar sağlıyor. Yükleme işlemi yapıldıktan sonra daha rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı özelliklere sahiptir ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı başardık. Uzun süren çalışmalar sonucunda geliştirdiğimiz telefon takip programı ile müşterilerimize istedikleri gibi bir hizmet veriyoruz. Rahat ve anlaşılır olan kullanıcı paneli ile artık daha rahat bir şekilde telefonu uzaktan kontrol edeceksiniz. Casus telefon programı yüklemesi yapılan telefon üzerinden yapılan bütün işlemler kayıt altına alınmaktadır. Böylece, daha önce tanık olmadığınız bir teknoloji ile sizi buluşturmaktayız.
Evli çiftlerin birbirine güvenmemesi yada evlilik yolunda olan kişilerin kafalarında ki soru işaretleri ortadan kalkması sorunlarının çözümü için biçilmiş kaftandır. Çocuğunuzun kimler ile görüştüğünü, konuştuğunu ve mesajlaştığını bilmek isteyenlere rahatlık sağlıyor. Bu sayede daha güvenilir oluyor ve sizin takibinizden çıkmıyor. Şirket yöneticileri ve üst düzey sorumlular tercih ediyor. Personelin iş verimini kontrol edebiliyor ve müşteriler ile yapacağı görüşmeleri dinleyebiliyor. Aileler için birebir ürettiğimiz, telefon dinleme programı ile artık içiniz daha rahat olacaktır ve farklı durumlarda acil müdahale etme şansınız çok artacağı için gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
Ekran görüntüsü kaydetme ve gizli fotoğraf çekme özelliği
Kullanıcı paneline giriş yaptığınız zaman bu özellikleri kullanabileceksiniz. Yazılımın yüklenmiş olduğu cep telefonunun ekran görüntüsünü istediğiniz zaman çekerek kayıt altına alabilirsiniz. Güvenilmeyen durumlarda, bu gibi delilleri kullanabilirsiniz ve içinizde oluşan şüpheyi kaldırabilirsiniz.
Ayrıca, kamerayı uzaktan gizli bir şekilde açabilirsiniz ve sessiz bir şekilde fotoğraf çekip kaydetme özelliği olduğundan dolayı bunu istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Böylece, istediğiniz kişinin nasıl bir ortamda ve kimler ile olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca diğer özelliklerin hepsini kullanabilir ve ortam seslerini kayıt ederek dinleyebilirsiniz. Casus yazılım ile hayatınızın daha kolay bir hale geldiğiniz fark edeceksiniz.