Arama Kayıtlarının Takibi

Casus yazılım, birbirinden farklı özelliklere sahip ve son teknoloji bir donanımdır. Yükleme işlemi yapılan, cep telefonuna gelen aramaları dinleme imkanına sahip oluyorsunuz. Özellikleri sadece bununla bitmiyor. Giden arama, konferans konuşmaları ve bu tarzda yapacağınız görüşmelerinin hepsi kayıt altına alınıyor. Eksiksiz bir şekilde, ses dosyası olarak kaydediliyor ve adınıza açılan kullanıcı paneline giriş yaptığınızda hepsine ulaşabiliyorsunuz. Size verilen kullanıcı adı ve şifre ile istediğiniz zaman bilgilere erişmeniz mümkündür.
Aramaların zamanını, saatini, konuşma süresini öğrenebiliyorsunuz. Bu özelliği belirli kişiler ile sınırlama şansına sahipsiniz. Dilediğiniz görüşmeyi kaydettirerek, istediğiniz zaman ses dosyası olarak ulaşabilirsiniz. Telefon dinleme programı size büyük kolaylıklar sağlayacaktır ve bu mükemmel özellik sayesinde istediğiniz gibi dinleme özelliğini kullanacaksınız. Bir çok durumu ortadan kaldırmayı hedefleyen casus yazılım, kullanıcılarının isteklerine göre özelliklerdedir. Ufak çocuğunuzun ya da farklı bir şehre öğrenci olarak gönderdiğiniz evladınızın neler konuştuğunu bilmek istemez misiniz? Alzheimer hastaları ve yaşlılar tarafından fazlası ile tercih edilmektedir. Evli çiftlerin ya da evlilik aşamasında olan çiftlerin bu programı fazlası ile tercih ettiğini belirtmek istiyoruz. Güven sorununu ortadan kaldırıyor ve içinizde ki şüpheyi rahatlığa dönüştürüyor. Firma sahipleri ve yetkilileri artık personellerini rahatlık ile takip edebilir. Müşteri konuşmalarını dinleyebilir ve iş potansiyelini arttırabilir.
Cep telefonu görüşmelerinin kayıt sistemi
Casus yazılım, istediğiniz görüşmeleri kayıt etmenize yardımcı olacaktır. Kullanıcı hesabınıza giriş yaptığınız zaman, kontrol panelinden istediğiniz konuşmaları dinleyebilirsiniz. Sistem, dilediğiniz zaman aktif olacaktır ve yapılan görüşmeleri kayıt altına alacaktır. Ayrıca görüşme süresi, aranan numara, arayan numara, konuşma saati gibi bilgiler olacaktır. Sesli görüşme yapılan programlar aracılığı ile yapılan konuşmalar da kayıt altına alınıyor. ( Skype, whatsapp, viber ve buna benzer olanlar ) Casus yazılım, yüksek donanımlı özellikleri ile müşteri memnuniyetini %100 e çıkarmayı başarmıştır.