Sms Takibi

Sms Takibi

Casus yazılım ile sms takibi yapmanız artık çok kolay. İzmir ve İstanbul merkezli olan şirketimizin geliştirdiği telefon takip programını müşterilerimize gururla sunmaktayız. Uzun yılların verdiği deneyim ve yüzlerce müşteriye hizmet vererek kazandığınız tecrübemizi kendimizi geliştirmek için kullanmayı tercih ediyoruz. Telefon dinleme programı, fiziksel olarak yüklenmektedir ve sonrasında size vereceğimiz panel sayesinde gizli yönetici konumunda olacaksınız. Çok sayıda referansımız vardır ve bu sayede profesyonel hizmetimizi Türkiye’nin her iline sunmayı başardık. On yılı aşkın süredir casus telefon yazılımı satıyoruz. Araştırma ve geliştirme uzmanlarımızın tasarladığı yazılım ile sizlerin kafalarında ki soru işaretlerini ortadan kaldırmayı hedefledik. Sitemizde bulunan irtibat numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Günün her saatinde canlı destek bölümümüzden sorularınıza yanıt alabilirsiniz ve ürün hakkında bilgilendirilebilirsiniz.
Sizin getireceğiniz ya da tarafımızdan satılan cep telefonlarına casus yazılım yüklemesi yapılmaktadır. Fakat Android işletim sistemi casus yazılım, ios işletim sistemi telefon dinleme programı ve Windows işletim sistemi telefon takip programı olarak sınıflandırılmaktadır. Yazılım, fiziksel olarak entegre edildikten sonra aktif hale gelecektir. Adınıza oluşturduğumuz, özel kullanıcı hesabı paneli ile gizli yönetici konumunda dilediğiniz sms bilgisine ulaşabilirsiniz. Mesajların hepsi kayıt altına alınmaktadır ve iletildiği zaman gibi detayları bilgilerde mevcuttur. İnternet üzerinden indireceğiniz bedava programlara itibar etmemenizi öneriyoruz. Kötü amaçlı yazılımlar, cihazınıza zarar verebilir ve bilgilerin farklı kişilere ulaşmasını sağlayabilir. Bu gibi mağduriyetlerin önüne geçmek için profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Belirlediğiniz kullanıcı adı ve oluşturduğunuz müşteri şifreniz ile hesabınıza giriş yaptıktan sonra istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca uygulamaları uzaktan çalıştırarak, kayıt altına alabilirsiniz.
Telefon takip programını genellik ile şüphe içinde olan kişiler tercih etmektedir. Aldatıldığı kuşkusuna düşen kişiler veyahut yeni evlilik kararı alan çiftlerin birbirlerine olan güvenlerini sınaması konusunda kesin çözümler üretmektedir. Gelen ve giden mesajların bütün kayıtları tutulduğu için kısa sürede istenilen sonuca ulaşmanız mümkündür. Sms takip programı ile çocuğunuzun mesajlaştığı kişileri rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Acil müdahale etmeniz gereken durumlarda geç kalmanızı önleyecektir. Uzak bir yerde öğrenci yakınınız yada evladınız var ise casus yazılımı tavsiye etmekteyiz. Kafanızda ki soru işaretleri ortadan kalkacaktır ve daha ferah bir şekilde hayatınıza devam edebilirsiniz.
Sms takip sistemi
Casus yazılımın yüklendiği cep telefonuna gelen mesajlar kayıt altına alınmaktadır. Telefon takip programının işleyiş sistemi, eylemlerin hepsini muhafaza ederek kaydetmektir. Gelen mesaj, giden mesaj, toplu mesaj gibi bilgilerin hepsi saklanır. Ayrıca çekilen mesajların saatleri eksiksiz ve ayrıntılı bir şekilde yazmaktadır. Kullanıcı adınız ve belirlediğiniz şifreniz ile giriş yaptıktan sonra bilgilerin hepsine ulaşabilirsiniz. Casus telefon yazılımı yüklenmiş cihazın konum, konuşma, medya ve bu tarzda ki farklı özelliklerine erişiminiz olacaktır. Gizli yönetici olarak istediğinizi elde edebilirsiniz. Yazılım, kişiler tarafından fark edilemez. Söylemediğiniz takdirde bilinmesinin ve bulunmasının imkanı yoktur. Ayrıca, fabrika ayarlarına döndürülse dahi silinmeyecektir. Profesyonel telefon takip programı, casus yazılım istediğinizden fazlasına ulaşarak ferahlamanızı sağlayacaktır.