Rehber Takibi

Cep telefonuna ve sim karta kayıtlı rehberi casus yazılım sayesinde görmeniz mümkündür. Telefon dinleme programı, firmamız tarafından uzman yazılımcıların geliştirdiği bir üst düzey yazılımdır. Araştırma ve geliştirme uzmanlarımızın çalışmaları sonucunda harika sonuçlar almış bulunuyoruz. İzmir ve İstanbul merkezli olmak üzere çalışmaktayız. Prensibimiz ise her zaman mükemmel kalitede iş vererek müşteri memnuniyetini %100 seviyesinde tutmaktır. Türkiye’de bir ilke imza attık ve sizler ile telefon takip programını buluşturduk. Uzun yıllar boyunca ürünü satmaya devam ettik ve müşterilerimiz ile günün her saatinde irtibat halinde olarak profesyonel çalışma sistemimizi belli ettik. Bu sayede gerekli görüldüğü zaman acil müdahale etme fırsatını veriyoruz. Teknik desteği her zaman vermekteyiz ve sitemizde bulunan iletişim bilgilerinde ki telefon numaralarımızdan günün her saatinde ulaşabilirsiniz.
Casus yazılımı istediğiniz bir cep telefonuna fiziksel olarak yüklemekteyiz. Sonrasında adınıza oluşturacağımız kullanıcı hesabınız ile kendinize şifre belirleyeceksiniz. Bu sayede kullanıcı panelini aktif olarak kullanabilir ve casus telefon yazılımının yüklenmiş olduğu telefon bilgilerine ulaşabilirsiniz. Cep telefonunu verdiğiniz kişiye, içine yüklenen casus telefon yazılımından bahsetmemeniz halinde öğrenmesinin imkanı yoktur. Fabrika ayarlarına geri döndürüldüğü zaman bile silinmemektedir. Profesyonel şekilde üretilen yazılım, açık uygulama bilgilerinde görünmüyor. İnternet üzerinde ki basit programlara ve yazılımlara itibar etmenizi önermiyoruz. Kötü amaçlı olanları ortaya çıkabilir ve cihazınıza zarar verme ihtimali yüksektir. Şirketimiz bu tarzda ki kötü yazılımların piyasadan kalkmasını sağlamaktadır.
En çok kullanmak isteyenler sıralamasının başında güven sorunu olan çiftler bulunmaktadır. Bu sayede içinizde ki şüphe duygusu ortadan kalkacaktır ve sonuçlanacaktır. Yuva kurmak isteyen çiftlerin içinde ki güvensizliği sonuçlandırmaları için gerekli bir yazılımdır. Eşinizin ya da sevgilinizin rehberinde ki isimleri öğrenmek istiyorsanız kesinlik ile almalısınız. Çocuğunuza ilk aldığınız cep telefonunun içinde casus yazılımın olması sizi rahatlatacaktır. Kimleri eklediğini görebilirsiniz ve kayıt altına alınan bilgilere ulaşabilirsiniz. Şehir dışına, yurt dışına ve farklı yerlere okuması için gönderdiğiniz evladınızı rahatlıkla takip edebilirsiniz. Aranızda ki mesafeler engel olmayacaktır ve istediğiniz zaman müdahale etme şansını yakalayacaksınız.
Rehber takip sistemi
Casus telefon yazılımının, yüklendiği cep telefonunda ki rehberin görüntülenmesini sağlamaktadır. Kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra paneli kolaylıkla kullanacaksınız. Kullanıcı panelinde, istediğiniz bütün bilgilere kolayca ulaşabileceğiniz sistem mevcuttur. Bu sayede, cihazın üzerinde ki rehberi görebilirsiniz. Ayrıca, sosyal medya ve mesajlaşma programlarında ki rehberlerin hepsine erişiminiz olmaktadır. Birbirinden farklı özellikleri ile casus yazılım müşterilerine kolaylıklar sağlıyor. Telefon takip programı, firmamız tarafından satılarak müşterilere sunulmaktadır.