Çağrı takibi

Mükemmel bir tasarım olan casus yazılım, müşterilerin hayatlarına girdikten sonra rahatlamalarını sağlıyor. Firmamız uzun zamandır telefon dinleme ürününün satışını yapıyor ve araştırma geliştirme konusunda bir çok başarıya imza attık. Güzel Türkiye’mizin her ilinden ve ilçesinden müşterilerimiz vardır. Günün her saatinde canlı destek hattımız mevcuttur ve telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Dünden bu güne gelişen teknoloji piyasasında bu tarzda bir program bulmanız çok zordur. Yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile sizlere kolaylıklar sağlıyoruz.
Sektöre öncülük ediyoruz ve Türkiye’de ilk olarak ürünün satışını gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Öncelik ile telefon dinleme programını istediğiniz cep telefonuna yükleyerek çalışır duruma gelmesini sağlıyoruz. Android işletim sistemi, ios işletim sistemleri ve Windows işletim sistemleri için yazılımlar farklıdır. Adınıza oluşturacağımız kullanıcı panelini ayarladıktan sonra istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Kolay ve kullanışlı müşteri paneli ile çok ufak işlemler ile bütün özellikleri kullanma imkanı sağladık. Uzun yılların verdiği tecrübe ve deneyimi casus telefon yazılımını geliştirmek için kullandık. Şu an son teknoloji sistemlerin hepsini uzaktan kontrol edebiliyor ve bunun gibi bir çok özelliği ile sizlere kolaylık sağlıyor.
Genellik ile ebeveynler, çocuklarının görüştüğü kişileri merak ettikleri için casus yazılımı satın almayı tercih ediyor. Arkadaşlarını, konuştuklarını, mesajlaşmalarını takip edebiliyorsunuz. Kötü arkadaşlıkları ve istenmeyen kişiler ile yapacağı görüşmelerine daha hızlı müdahale etme şansını yakalıyorsunuz. Şirket yöneticileri ve iş verenlerin çalışanları hakkında ki merak ettiği her şeye ulaşmaları artık çok kolay. Personel telefonlarına yükleyeceğimiz telefon dinleme yazılımı ile iş verimini arttırabilirsiniz ve istenmeyen durumlara daha kolay müdahale edebilirsiniz. Evli çiftlerin ve birbiri ile yuva kurmak isteyen kişilerin güvensizliğini ortadan kaldırmasına yardımcı olacaktır. Bu program sayesinde daha emin olabilirsiniz ve net adımlar atmanızı sağlayacaktır. Yaşlıların ve Alzheimer hastalarının yanında bulunması gereken telefonların içine yüklenmesini tavsiye ediyoruz.
Uzaktan cep telefonu çağrı takibi özelliği
Telefon dinleme programı ile farkı anlayacaksınız ve casus yazılım yüklenen cihazların kontrolünü elinizde tutuyorsunuz. Bu işlemleri gizli olarak yapabiliyorsunuz. Gelen arama, giden arama, konferans konuşmaları ve çeşitli programlardan yapılan aramalar ( skype, whatsapp, viber ve bu tarzda olanlar ) kullanıcı paneline kayıt edilecektir. Ses kaydı olarak yapılacaktır ve görüşmelerin tamamı bütün detayları ile kayıt altına alınacaktır. Casus yazılım, telefon dinleme programı kişilerin ferah olması ve yaşam kalitesini arttırmak için tasarlanmıştır.