Sony Casus Telefon, Sony Ericson Telefon Dinleme Programı

Sony Casus Telefon, Sony Ericson Telefon Dinleme Programı

Sony telefon dinleme, firmamız tarafından kullanıcılarına sunulmaktadır. Ortam dinleme ve daha bir çok özelliği aktif olarak kullanabilirsiniz.
Akıllı telefonlar yaygınlaşmaya başladı ve insan hayatında çok önemli bir yere sahip. İşlemcisinin kalitesi ile bilinen sony markası, Japon malıdır ve kullanıcı mağduriyetini ortadan kaldırmayı başarmıştır.
Son zamanlarda çıkardığı güzel telefonlar ile gerçekten kişilere yönelik seçim fırsatı sunar. Android işletim sistemine sahip cihaza kurulumu yapmanı çok kolay olacaktır. Casus yazılım ile istediğiniz bilgilere ulaşabilir ve kayıt altına alabilirsiniz.
İşletim sisteminize kuracağınız telefon takip programı sayesinde gizli yönetici konumunda olabilirsiniz.
Aşağıda belirttiğimiz Sony cihazlarına kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.
Xperia XZ Premium, Xperia XA1, Xperia XA1 Ultra, Xperia L1, Xperia XZ, Xperia X Compact, Xperia E5, Xperia XA Ultra, Xperia XA, Xperia X, Xperia M5, Xperia Z5, Xperia Z5 Premium Dual, Xperia Z5 Compact, Xperia Z5 Premium, Xperia Z5 Dual, Xperia C5 Ultra, Xperia C4, Xperia Z3+, Xperia M4 Aqua, Xperia E4g, Xperia E4, Xperia Z3, Xperia Z3 Compact, Xperia E3, Xperia M2 Aqua, Xperia C3, Xperia T3 ve android olan tüm modellerinde casus yazılım yüklemesi yapılmaktadır.