iPhone Casus Telefon

iPhone Casus Telefon

Teknoloji devi Apple firmasının en başarılı ürünlerinden biri olan iPhone casus telefon sayesinde mükemmel sonuçlar alabilirsiniz. Dünden bu güne olarak bakarsak, her geçen gün yeni modeller çıkmaya devam ediyor. Yazılımcıları başarılı işler ortaya çıkarıyor ve son teknoloji cihazları piyasaya sürmeye devam ediyorlar.
iOS işletim sistemine sahip iPhone, sektöre giriş yaptığı günden beri tercih edilen olmayı başardı. Elektronik ürünler konusunda, profesyonel çalışmalar yapıyor ve geliştirdiği yazılımlar ile diğer markaları geride bırakmayı başardı.
Apple Store dijital mağazasında telefon dinleme programını bulmanız mümkün değildir. Yükleyeceğiniz telefon takip programı sayesinde, cihazı uzaktan kontrol etme imkanını elinizde tutacaksınız. İnternet üzerinde ki diğer yazılımlara kesinlik ile itibar etmemenizi öneriyoruz. Kötü amaçlı kişilerin eline bilgileriniz geçebilir ve cihazınız zarar görebilir.
Casus yazılımın yüklendiği iPhone telefonunuzun özelliklerinin hepsini, uzaktan aktif olarak gizli bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca ortam dinleme ve ses kayıt gibi sıra dışı özelliklerini aktif edebilirsiniz. Hepsi ses dosyası olarak kayıt altına alınacaktır. İşletim sisteminizin kaldırdığı ve çalıştırdığı uygulamaların hepsine erişiminiz yönetici olarak olacaktır.
4, 4s, 5, 5c,  s5, 6, 6s, 6 plus, 6s plus , 7, 7 plus modellerinin hepsinde telefon dinleme yapılmaktadır. Yükleyeceğimiz casus yazılım sayesinde kontrolü elinizde tutabilirsiniz.