General Mobile Casus Telefon

General Mobile Casus Telefon

General mobile telefon dinleme programı, son zamanlarda yaygın olarak tercih edilmeye başlandı. Uygun fiyata çıkardığı son sürüm cihazları ile liderlerin arasında yerini almaya çalışıyor. Yüksek kapasiteli işlemcisi ile vitrinlerde yerini aldı.
Discovery modelleri fazlası ile tercih edildi ve sektörde ilerleme kayıt ederek kullanıcı sayısını önemli sayıda arttırdı.
Casus yazılım sayesinde bir çok bilgiye erişme şansını yakalayabilirsiniz. Telefon takip programı, cihazınıza yüklendikten sonra işletimi sistemine yüklü olan bütün eylemleri görme yetkisine sahip olacaksınız. İşlemleri hepsi gizli olacaktır ve telefon kullanıcısı tarafından belli olma şansı yoktur.  Android işletim sistemine sahip General Mobile markasının telefonlarına yükleme yapmaktayız. Şüphe ve kuşku hissini ortadan kaldırmanız için profesyonel çözümleri sunuyoruz.
Aşağıda saydığımız General Mobile cihaz modelleri casus telefon olarak kullanılabilir.
Discovery, Discovery 2, Discovery 2 mini, Discovery 2 plus, Discovery elite lite, Discovery elite, Discovery elite plus, Discovery air, 4g Android one, GM 5 plus, GM 5, GM 6, GM 5 dual sim, Gm5 plus dual sim modellerinin hepsi casus telefon yapılabilir.